محبوب ترین مدل های آویز طلا

محبوب ترین مدل های آویز طلا شامل چه مدل هایی می شوند؟ اگر شما هم از زیورآلاتی همچون گردنبند طلا خوشتان بیاید، احتمالا به این موضوع نیز بسیار دقت کرده اید که چه نوع از آویزهای طلا می توانند میزان محبوبیت بیشتری را در بین مشتریان داشته باشند. برای آن که به صورت دقیق از این موضوع مطلع شوید، بهتر است این مقاله را تا انتها با ما همراه باشید و از نکات ارزشمندی که در طول آن مطرح می شود استفاده کنید.

محبوب ترین مولفه های آویز طلا

آویزهای طلایی که انتخاب می کنید می توانند در شکل ها و طرح های مختلفی باشند. این مدل از آویزها را لازم است تا حتما برطبق سلیقه خودتان، کارایی که مدنظر دارید و همچنین برطبق وزن و سایز آن ها انتخاب نمایید. در این قسمت سعی کرده ایم تا محبوب ترین مدل های آویز طلا را به شما معرفی کنیم که بتوانید به راحتی انتخاب خود را انجام دهید.

·        آویزهای اسامی و نام ها

این نوع از آویزهای طلا دارای نام افراد هستند. نام ها را معمولا یا به صورت انگلیسی و یا به صورت فارسی بر روی پلاک ها درج می کنند. البته امروزه آویزهای طلایی که با نام باشند کمتر شده و صرفا حروف اسمی هستند که هنوز جذابیت های خاص خودشان را دارند. این نوع از آویزها مانند نیم ست طرح اسم یا گردنبند حروف اسم آرامه می توانند برای کاربردهای روزمره، کاربردهای رسمی و برای زمانی که سر کار هستید، گزینه بسیار مناسبی باشند.

محبوب ترین مدل های آویز طلا

·        آویزهای فانتزی

آویزهای فانتزی به آویزهایی گفته می شود که دارای شکل های خلاقانه و جدیدی هستند و احتمالا مورد علاقه عموم افراد جامعه نیست. این مدل از آویزها بیشتر مورد نظر جوانان و نوجوانان است.

·        آویزهای حیوانات

آویزهای حیوانات که به نوعی در زمره آویزهای فانتزی نیز می توانند قرار گیرند معمولا مورد توجه کودکان و جوانان هستند. البته اویزهایی همچون پروانه، پرنده، سنجاقک و… جزو پلاک هایی هستند که خانم ها نیز نسبت به خرید آن ها تمایل نشان می دهند.

·        آویزهای بی نهایت

بی نهایت یکی از علامت های محبوبی است که هم بر روی لباس ها و هم بر روی زیورآلات و… دیده می شوند. این نوع از آویزها می توانند در شکل های مختلفی طراحی شوند و معمولا افراد مختلفی نیز هستند که از آویزهای بی نهایت استفاده می کنند.

·        آویزهای چشم نظر

آویزهای چشم نظر مانند گردنبند چشم نظر آرامه از جمله آویزهای زیبایی می باشند که معمولا تلفیقی از هنر طلا سازی و تاریخ چشم نظر را با هم به صورت یکجا به نمایش می گذارند. معمولا میزان استفاده از این مدل آویزها بیشتر برای کودکان رایج است، به همین دلیل نیز اندازه های این مدل از آویزها می تواند کوچک تر از آویزهای دیگر باشد.

·        آویزهای سنگ دار/ نگین دار

آویزهای نگین دار به آویزهایی گفته می شود که برای زیباتر نشان دادن آن ها از سنگ های قیمتی و یا سنگ های مصنوعی و نگین ها استفاده می کنند. معمولا استفاده از نگین های بسیار ریز بر روی این مدل از آویزها مانند گردنبند پرنس سبز یا گردنبند سه مارکیز سبز آرامه دیده می شود که جذابیت بیشتری را به طلای شما می دهد.

·        آویزهای سه بعدی

مدل های آویزهای سه بعدی از جمله مدل های بسیار محبوب هستند. این مدل از آویزها می توانند به شکل قلب، ستاره، دانه های برف، اشکال هندسی و… باشند. به همین دلیل نیز تنوع و گوناگونی بالایی نیز دارند.

مولفه های مهم در انتخاب آویز طلا

برای انتخاب کردن آویز طلا لازم است که حتما به چندین نکته مهم توجه داشته باشید. زمانی که بتوانید این نکات را در نظر بگیرید، مسلما راحت تر نیز می توانید از چیزی که انتخاب کرده اید استفاده کنید.

·        توجه به کاربری آویز

اولین نکته آن است که بدانید اگر این آویز را انتخاب می کنید، قرار است چقدر از آن استفاده کنید، در چه مکان هایی از آن استفاده کنید و چگونه از آن استفاده کنید. به طور مثال اگر می خواهید آویز گردنبندی را انتخاب کنید که همیشه به گردنتان باشد و هیچوقت آن را از گردن خود درنیاورید، بهتر است از آویزهایی که دارای لبه های تیز هستند و یا ظرافت زیادی داشته و ممکن است که در هنگام خواب کج شوند، دوری کنید. مدل هایی مانند گوشواره امرالدکات سفید می توانند برای شما مفید باشند.

اما به طور مثال اگر این آویزها را برای مهمانی ها می خواهید، می توانید پلاک های ظریف تری را نیز انتخاب کنید.

گردنبند طلا

·        جلب توجه کننده بودن آویز

مورد بعدی در خصوص آن است که آیا دوست داریم تا آویز طلای ما جلب توجه کننده باشد. یا ترجیح می دهیم تا این مدل از آویزها درخشندگی زیادی نداشته باشند و به سادگی بر روی گردن ما قرار گیرند. این موضوع را باید حتما در زمان خرید آویز طلا در نظر بگیرید.

·        توجه به استایل و کاراکتر فرد

بسیاری از افراد با توجه به زیورآلاتی که استفاده می کنند و یا با توجه به لباس هایی که می پوشند کاملا مشخص است که چه نوع استایل و کاراکتری دارند. به طور مثال افرادی که از زیورآلات مشکی، درشت و یا دارای طرح های خلاقانه و جدید استفاده می کنند، بهتر است از گردنبندها و آویزهایی هم استفاده کنند که با این سبک همخوانی داشته باشند.

·        توجه به ویژگی های جسمی

ویژگی های جسمی فرد می تواند شامل رنگ پوست، رنگ موها، سن فرد و مواردی از این قبیل شود. زمانی که می خواهید تا یک آویز طلا را انتخاب کنید بهتر است بدانید که کدام مورد از آویزهای طلا برای شما گزینه بهتری به حساب می آید.

·        قیمت آویز طلا

به طور کلی قیمت آویز طلا با توجه به وزن آویز، میزان اجرت و جزئیاتی که برای طراحی آویز استفاده شده است و… تعیین خواهد شد. به همین دلیل نیز بهتر است بدانید که قیمت آویزی که انتخاب کرده اید، چقدر خواهد شد.

·        رنگ آویز

رنگ آویز طلا را حتما با توجه به رنگ پوست، رنگ زنجیر و همچنین رنگ موهای خود انتخاب کنید. معمولا در بین این مولفه ها، رنگ پوست می تواند اهمیت بیشتری نسبت به دیگر موارد داشته باشد. طلاها به رنگ های مسی، سفید، رزگلد، طلایی و… ساخته می شوند.

گردنبند نگین دار

گالری طلای آرامه

گالری طلای آرامه یکی از بهترین گالری ها و فروشگاه های طلا فروشی است. که این روزها می تواند مکان مناسبی برای خرید بسیاری از مشتریان به حساب بیاید. این موضوع را با بررسی هرچه بهتر و دقیق تر ویژگی های مربوط به این گالری بررسی خواهیم کرد تا شما نیز با آرامه بیشتر آشنا شوید.

·        تنوع مدل ها

اولین و مهم ترین ویژگی که یک گالری طلا و یا طلا فروشی باید داشته باشد این است که دارای تنوع بالایی از مدل های مختلف زیورآلات باشد. افراد مختلف با سن و شرایط مختلفی برای خرید طلا به گالری می روند و مسلما سلیقه آن ها با یکدیگر متفاوت است.

در صورتی که در گالری طلای مورد نظر ما طلاها از تنوع پایینی برخوردار باشند، احتمالا بسیاری ازمشتریان نیز دست خالی و بدون آن که چیزی بخرند از فروشگاه بیرون می روند. به همین دلیل نیز تاکید می شود که حتما تنوع بالایی از مدل های زیور آلات را در گالری باید داشته باشید.

در گالری طلای آرامه نه تنها مدل های مختلف و متنوعی از طلا و زیورآلات را می توانید پیدا کنید، بلکه حتی رنگ های مختلفی را نیز می توانید پیدا کنید که مطابق سلیقه شما باشد.

·        کیفیت های بالا

طلاهایی که در گالری آرامه به فروش می رسند همگی دارای کیفیت های بالایی می باشند. تمامی زنجیرها از نوع مقاوم بوده و به سادگی پاره نمی شوند. قفل دستبندها و گوشواره ها نیز بسیار با دوام و مناسب است. بنابراین داشتن کیفیت بالا در بین آویزهای طلا و به طور کلی زیورآلات، می تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد.

بیشتر بخوانید: نحوه انتخاب گوشواره طلا

کلام پایانی

برای خرید محبوب ترین مدل های آویز طلا اولا به نکاتی که مطرح شد دقت کافی داشته باشید. سپس به سراغ یک گالری و طلافروشی معتبر و مطمئن بروید که از بابت خریدی که خواهید داشت، مطمئن باشید. همان طور که گفته شد گالری طلای آرامه یکی از بهترین گالری ها در زمینه عرضه انواع زیورآلات از جنس طلا است. در صورتی که هر گونه سوال، انتقاد و یا پیشنهادی را در این زمینه داشتید، می توانید با ما در میان گذاشته و از ما در این خصوص راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *