درباره آرامه گالری

آرامه گالری از سال ۱۳۸۹ با ایده ایجاد یک کسب و کار اینترنتی فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت سفارشی زیور آلات طلا و نقره و سنگهای زینتی آغاز کرده است.

 آرامه گالری افتخار دارد که با احترام به ذوق و سلیقه مشتری و ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و گارانتی محصولات خود، بیشترین میزان رضایت  را جلب نماید. تیم آرامه گالری در سالهای اخیر با هدف ایجاد اشتغال و کارآفرینی، با آموزش صفر تا صد این حرفه قدم های موثری را  برداشته است،

خلاقیت در طراحی،  تنوع محصولات،  توسعه آموزش و رشد کسب و کارها در برنامه های آتی آرامه گالری جایگاه ویژه ای را خواهد داشت.موسس آرامه گالری

من مهدیس سلیم پور موسس گالری آرامه از سال ۱۳۸۹ وارد حیطه ی طلا و جواهر شدم و گالری آرامه برندی بود که تاسیس شد. در این مسیر گالری آرامه قدم به قدم به هدف کارآفرینی و رضایت مشتریان خود رشد کرد و رفته رفته تیم گالری آرامه بزرگ تر شد و یکی از افتخارات گالری آرامه، مشتریان ثابت و وفاداری است که همراه خود دارد. پشتیبانی قوی و گارانتی محصولات نشان از ارزش و رسالت گالری آرامه می باشد.

افتخار میکنم که علاوه بر طراحی و ساخت سفارشی محصولات طلا و نقره و ارائه دادن کالکشن های مختلف به بازار، گالری آرامه اولین و تنها مجموعه ای است که صفر تا صد راه اندازی این کسب و کار در فضای اینستاگرام را به علاقه مندان آموزش می دهد. و تا الان پنج دوره آموزشی موفق برگزار شده که هنرجویان علاقه مند با پشتکار توانستند گالری و برند خودشان را در اینستاگرام ایجاد کرده و به درآمد برسند.

آرش اسماعیلی

مدیر عامل آرامه گالری

مهدیس سلیم‌ پور

موسس و طراح گالری
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو