راهنمای انتخاب مناسب‌ترین گوشواره طلا

زیورآلات جزو محبوب‌ترین تجهیزات نزد خانم‌ها هستند که گوشواره یکی از زیبا‌ترین آن‌ها بوده که در انواع متریال‌های مختلف تولید می‌شوند و خرید گوشواره طلا از بهترین آن‌ها بوده که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. گوشواره‌های طلا علاوه بر زیبایی ارزش بالایی دارند و مقاومت آن‌ها نسبت به سایر متریال‌ها بالاتر است. این مقاله راهنمای انتخاب مناسب‌ترین گوشواره طلا برای شما خواهد بود.

گوشواره‌های طلا تاثیر بسزایی در شیک شدن و زیبایی استایل دارند و انتخاب بسیاری از سلبریتی‌ها و چهره‌های مشهور هستند اما باتوجه به تنوع بالایی که این اکسسوری دارد درصورتی که به درستی انتخاب نشوند، باعث می‌شود استایل به خوبی به نظر نیاید و جلوه زیبایی نداشته باشد. از طرفی دیگر به دلیل قیمت بالاتری که گوشواره طلا نسبت به سایر متریال‌ها دارد هیچ کس دوست ندارد گوشواره‌ای نامناسب را تهیه کند زیرا طلا جزو متریال‌هایی است که بعد از خرید نو آن، درصورت پشیمانی باید آن را با قیمت طلای کهنه به فروش برسانید و به همین دلیل دچار ضرر و زیان می‌شوید.

باتوجه به این که گوشواره‌های طلا در مدل‌ها و اندازه‌های مختلف تولید می‌‌شوند و تنوع بالایی دارند بنابراین گاهی انتخاب گوشواره مناسب کاری سردرگم‌کننده است. علاوه بر تنوع بالایی که گوشواره‌ها دارند، فاکتورهای دیگری نیز انتخاب گوشواره مناسب را دشوار می‌کنند که اما با در نظر داشتن برخی اصول و نکات می‌توان مناسب‌ترین گوشواره را انتخاب کرد.

ما در این مقاله به معرفی فاکتورهای مهم برای انتخاب مناسب‌ترین گوشواره طلا خواهیم پرداخت تا بتوانید بدون پشیمانی خریدی مطمئن را تجربه کنید. همچنین شما می‌توانید مناسب‌ترین و زیباترین گوشواره‌ طلای مورد نیاز خود را از سایت گالری آرامه با بالاترین کیفیت و بهترین خدمات تهیه کنید.

انواع مدل‌های گوشواره طلا

قبل از این که با فاکتورهای انتخاب گوشواره مناسب خود آشنا شوید بهتر است که ابتدا برخی از انواع مدل‌‌های گوشواره را مختصرا بشناسید تا باتوجه به سلیقه و ویژگی‌های هر گوشواره، بهترین مورد را انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب مناسب‌ترین گوشواره طلا

·        گوشواره حلقه‌ای

گوشواره حلقه‌ای یکی از انواع گوشواره‌های پرطرفدار است و همانطور که مشخص است به شکل حلقه‌ای تولید می‌شود و این نوع گوشواره از قدیم تا کنون از مد نیفتاده است. گوشواره حلقه‌ای در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود و در سراسر جهان طرفدار دارد.

·        گوشواره بخیه‌ای

گوشواره بخیه‌ای به دلیل نحوه قفل شدن آن به بخیه‌ای معروف است که به سادگی از سوراخ گوش عبور کرده و قفل می‌شود. گوشواره بخیه‌ای نیز جزو گوشواره‌های ترند و پرطرفدار است که زیبایی خاصی دارد. ما در این زمینه گوشواره قلب دلبر را به شما پیشنهاد می دهیم.

·        گوشواره میخی

گوشواره میخی نیز یکی از گوشواره‌های زیبای طلا است که از قیمت کمتری نسبت به سایر مدل‌ها برخوردار است و محبوبیت زیادی دارد. گوشواره میخی تنها گوشواره‌ای است که مناسب با همه افراد و موقعیت‌ها است. پیشنهاد ما به شما گوشواره میخی قلب توخالی از گالری آرامه است.

·        گوشواره نگین دار

این نوع گوشواره‌ها با استفاده از سنگ‌ها و نگین‌های زیبای قیمتی و نیمه قیمتی براق تزئین می‌شود و بسیار زیبا و پرطرفدار هستند. گوشواره‌های نگین‌دار برلیان و الماس از نوع گوشواره‌های نگین‌دار هستند که توسط تولیدکنندگان و برندهای مختلفی تولید می‌شوند. در این زمینه گوشواره تک نگین می تواند بهترین گزینه ممکن برای شما باشد.

·        گوشواره آویزی

گوشواره‌های آویزی مانند گوشواره عصایی مروارید نیز در اندازه‌ها و مدل‌های متنوعی تولید می‌شوند که از گذشته تا کنون طرفداران زیادی داشته‌اند. این نوع گوشواره‌ها زیبایی خاصی دارند و استایل شما را شیک و منحصربه‌فرد خواهند کرد.

فاکتورهای مهم انتخاب مناسب‌ترین گوشواره طلا

فاکتورهای مختلفی وجود دارند که در هنگام انتخاب گوشواره طلا باید به آن‌ها توجه شود که در ادامه مقاله راهنمای انتخاب مناسب‌ترین گوشواره طلا به مهم‌ترین این فاکتور‌ها می‌پردازیم تا در هنگام خرید گوشواره دچار مشکل نشوید و بتوانید انتخابی درست و مناسب داشته باشید.

۱-انتخاب گوشواره با توجه به فرم صورت

فرم صورت هر فردی منحصربه‌فرد است و در صورتی که گوشواره مناسب با فرم صورت انتخاب نشود در ظاهر و استایل شما تاثیر زیادی می‌گذارد. بنابراین با توجه به فرم صورت باید گوشواره‌ای مناسب که منجر به زیبایی بیشتر شما شود را انتخاب کنید. که در ادامه مقاله راهنمای انتخاب مناسب‌ترین گوشواره طلا مناسب‌ترین گوشواره را برای هر فرم صورت بررسی خواهیم کرد.

راهنمای انتخاب مناسب‌ترین گوشواره طلا

·        گوشواره مناسب با صورت کشیده

صورت‌های کشیده یا مستطیلی بهتر است که از گوشواره‌هایی استفاده کنند که کشیدگی صورت آن‌ها کمتر مشخص باشد. بنابراین بهترین انواع گوشواره‌ها برای این افراد گوشواره‌هایی مانند چلچراغی، حلقه‌ای و یا اشکی هستند که باعث زیبایی استایل آن‌ها می‌شود.

·        گوشواره مناسب با صورت گرد

صورت‌های گرد و یا دایره‌ای به این صورت هستند که قسمت گونه‌های آن‌ها برجسته است و از قسمت چانه یا پیشانی کمی باریک‌تر هستند به همین دلیل گوشواره‌های طلایی که به شکل مستطیلی و بلند هستند گزینه مناسبی برای آن‌ها هستند که از انواع این گوشواره‌ها می‌توان به گوشواره اشکی و آویزی شاره کرد که باعث کمتر دیده شدن گردی صورت آنها می‌شود.

·        گوشواره مناسب با صورت مربعی

صورت‌هایی که از قسمت پیشانی تا چانه هیچ بخش باریکی ندارند را صورت مربعی می‌گویند که یکی از بهترین مدل‌های گوشواره طلا برای این فرم صورت، گوشواره حلقه‌ای بزرگ و یا گوشواره آویز است که از تیزی‌های صورت آنها می‌کاهد و باعث بهتری نشان داده شدن فرم صورت می‌شود‌.

·        گوشواره مناسب با صورت قلبی

صورت‌های قلبی شکل به این شکل هستند که پیشانی بزرگ‌تر از بقیه بخش‌های صورت بوده و از قسمت گونه‌ها تا چانه صورت باریک‌تر می‌شود. بهترین مدل گوشواره طلا برای صورت قلبی، گوشواره‌هایی مانند گوشواره‌های مدل آویزی هستند که باعث پر دیده شدن قسمت باریک صورت می‌شوند.

·        گوشواره مناسب با صورت بیضی

افرادی که عرض پیشانی آن‌ها با عرض استخوان‌های چانه آن‌ها برابر است و صورت از گونه‌ها به سمت چانه باریک می‌شود، دارای صورتی به فرم بیضی هستند که این افراد می‌توانند هر نوع گوشواره طلا را استفاده کنند اما بهترین گوشواره طلای مناسب با فرم صورت آن‌ها، گوشواره‌های آویزی بیضی شکل هستند اما این آویزها بهتر است که بیش از حد پهن و یا بلند نباشند.

2. انتخاب گوشواره مناسب با مدل مو

گوشواره مناسب با موی کوتاه: افرادی که دارای موهای کوتاه هستند برای انتخاب مناسب‌ترین گوشواره طلا بهتر است که از گوشواره‌های آویز، بلند و حلقه‌ای استفاده کنند.

گوشواره مناسب با موی بلند: افرادی که دارای موهای بلند هستند بهتر است که از گوشواره‌هایی با حلقه‌های کوچک، میخی و نیمه آویز استفاده کنند همچنین گوشواره‌های سفید برای این افراد مناسب‌تر است.

راهنمای انتخاب مناسب‌ترین گوشواره طلا

3. انتخاب گوشواره مناسب با رنگ مو

رنگ مو نیز یکی دیگر از عواملی است که تاثیر زیادی در جلوه و زیبایی گوشواره‌ها دارد. افرادی که موهای مشکی و یا تیره دارند بهتر است که از گوشواره‌های طلای به رنگ سفید و یا پلاتین استفاده کنند همچنین برای کسانی که دارای موهای بلوند هستند استفاده از گوشواره طلای زرد بهتر است.

4. انتخاب گوشواره طلا با توجه به استایل و موقعیت استفاده

همانطور که گفته شد گوشواره‌های طلا مدل‌های و مختلفی دارند که هر کدام از آن‌ها برای موقعیت خاصی مناسب هستند برای مثال؛ برای استایل‌ها روزمره و موقعیت عادی استفاده از گوشواره‌های حلقه‌ای، میخی و گوشواره‌های نگین‌دار مناسب هستند. همچنین براب موقعیت‌های رسمی، گوشواره‌های نگین‌دار مناسب‌تر هستند.

4. انتخاب گوشواره مناسب با سایر زیورآلات

اگر جزو افرادی هستید که به جز گوشواره از سایر زیورآلات نیز استفاده می‌کنیم بهتر است که برای انتخاب گوشواره مناسب به رنگ و مدل سایر زیورآلات خود نیز توجه کنید که با هم تناسب داشته باشند و به خوبی ست شوند. برای مثال اگر سایر زیورآلات شما از نوع طلای زرد است بهتر است که سایر گوشواره‌ها را نیز طلای زرد انتخاب کنید.

5. انتخاب گوشواره باتوجه به نوع قفل

قفل گوشواره‌ها مختلف و متنوع است که برخی از آن‌ها به سختی قفل و باز می‌شوند بنابراین بهتر است هنگام خرید توجه کرد که گوشواره قفل مناسبی داشته باشد.

سوالات متداول

  1. محبوب‌ترین مدل‌های گوشواره‌های طلا چه مدل‌هایی هستند؟

گوشواره‌های طلا مدل‌های مختلفی دارند که مدل‌هایی مانند حلقه‌ای، میخی، بخیه‌ای، نگین‌دار و آویزی جزو پرطرفدارترین‌ها هستند.

2. بهترین مدل گوشواره طلا کدام مدل است؟

همه مدل‌های گوشواره‌های طلا ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند و برای انتخاب بهترین آن‌ها باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت.

3. برای انتخاب مناسب‌ترین گوشواره طلا باید به چه فاکتورهایی توجه کرد؟

برای انتخاب مناسب‌ترین گوشواره طلا باید به فاکتورهای مختلفی مانند؛ فرم صورت، موقعیت استفاده، استایل، سایر زیورآلات، مدل مو، رنگ مو و غیره توجه کرد.

بیشتر بخوانید: 5 دلیل برای استفاده از گوشواره های دارای سنگ قیمتی

نتیجه گیری

زیورآلات در بین خانم‌ها طرفداران زیادی دارند که یکی از پرطرفدارترین آن‌ها گوشواره طلا است که علاوه بر زیبایی و مقاومت بالا، ارزش بیشتری نیز نسبت به سایر متریال‌ها دارند. گوشواره‌های طلا در انواع مدل‌ها و طرح‌های مختلف تولید می‌شوند و به همین دلیل متقاضیان و خریداران آن‌ها هنگام انتخاب بهترین آن دچار سردرگمی می‌شوند، بنابراین برای انتخاب گوشواره طلای مناسب باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت تا بهترین نوع آن‌ها را انتخاب کرد.

ما در این مقاله به راهنمای انتخاب مناسب‌ترین گوشواره طلا پرداختیم. همچنین برای انتخاب بهترین گوشواره طلا می‌توان از گالری طلا و جواهرات آرامه انواع گوشواره‌های مناسب خود را با بهترین کیفیت انتخاب کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *