۱۰ هدیه جواهرات رمانتیک برای همسرتان

زمانی که به دنبال خرید یک هدیه مناسب هستید، لازم است که حتما به بخش جواهرات رمانتیک نیز نیم نگاهی داشته باشید. معمولا خریدن جواهرات می تواند برای خانم ها جذاب تر از آقایان باشد. به همین دلیل نیز توصیه می شود تا در این زمینه توجه زیادی را از خودتان نشان دهید. این کار سبب می شود تا هرچه بهتر و بیشتر بتوانید در زمینه خوشحال کردن همسرتان موفق شوید. در ادامه سعی کرده ایم تا دو مورد از جواهراتی که بیشترین طرفدار را دارند و می توانند تا حد زیادی احساسات شما را نشان دهند را معرفی کنیم. پس اگر شما نیز دوست دارید تا بدانید چه نوع هدیه هایی می تواند بهترین گزینه ها برایتان به حساب بیاید، بهتر است ادامه این مقاله ۱۰ هدیه جواهرات رمانتیک برای همسرتان با ما همراه باشید.

۱۰ هدیه جواهرات رمانتیک برای همسرتان

هدیه های رمانتیک برای همسران

اما چه نوع جواهرات و زیورآلاتی می توانند گزینه های مناسبی برای هدیه دادن به همسران باشند؟ در این قسمت به مهم ترین هدیه هایی که می تواند وجود داشته باشد، اشاره خواهیم کرد. این هدیه ها معمولا هم برای خانم ها و هم برای آقایان گزینه مناسبی هستند و به همین دلیل نیز توصیه می شود تا حتما در خصوص آن ها اطلاعات لازم و کاربردی را به دست آورید.

1.     آویزهای سنگ ماه تولد

اولین مورد در خصوص آویزهای سنگ ماه تولد است. هر کسی در ماه به خصوصی به دنیا آمده است که سنگ مخصوصی را نیز دارد. هر کدام از این سنگ های مخصوص می توانند ظاهر متفاوتی داشته باشند. زمانی که آویزها و یا همان گردنبندهای سنگ ماه تولد را خریداری می کنید، نشان می دهید که تا چه حد برای همسرتان احترام و ارزش قائل هستید. معمولا برای آن که آویزهای زیبایی را خلق کنید، می توانید سنگ را بر روی رکاب و زنجیر طلا یا نقره استفاده کنید.

2.     آویزهای طرح مینیمال

این روزها خرید گردنبندها طلا و آویزهایی که در سبک مینیمال تولید شده اند، می تواند گزینه بسیار مناسبی برای هدیه دادن باشد. آویزهایی با سبک و طرح مینیمال می توانند هم دارای وزن سبکی باشند و قیمت پایین تری داشته باشند و هم آن که می توانند سلیقه افراد زیادی را در بر گیرند. آویزهای مینیمال معمولا طرح های مختلفی دارند و نمی توانیم به ده طرح و بیست طرح در این حوزه بسنده کنیم. به همین خاطر نیز زمانی که برای خرید آویزهای مینیمال مراجعه می کنید، بهتر است کمی با سلیقه مخاطب خودتان آشنا باشید.

۱۰ هدیه جواهرات رمانتیک برای همسرتان

3.     آویزهای قابی شکل

مورد بعدی از ۱۰ هدیه جواهرات رمانتیک برای همسرتان در خصوص آویزهای قابی شکل است. آویزهای قابی شکل معمولا به شکل قاب و یا جعبه های ظریفی هستند که درون آن ها می توانید عکس، تار مو و… را قرار دهید. این نوع از گردنبندها جزو آویزهای آنتیک و قدیمی هستند اما امروزه نیز در شکل و شمایل دیگری وجود دارند. می توانید به عنوان یک هدیه احساسی، آویزهای قابی شکل را در نظر داشته باشید که بهترین گزینه ها برای شما به حساب می آیند.

4.     گوشواره های میخی

اگر همسرتان بیشتر به سبک ظریف علاقه مند است، بهتر است حتما به سراغ گوشواره های میخی شکل مانند گوشواره عصایی مروارید بروید که گزینه مناسبی هستند. این گوشواره ها می توانند برای تمامی افراد و تمامی سبک و سلیقه ها گزینه مناسبی باشند. به همین خاطر نیز سعی کنید تا حتما این مدل از گوشواره ها را در الویت انتخاب های خود قرار دهید.  

5.     دستبندهای چند ردیفی

اگر دوست دارید تا جواهرات و زیورآلات سنگین تری را انتخاب کنید، خرید دستبندهای چند ردیفی می تواند گزینه مناسبی باشد. این مدل از دستبندها می توانند زیبایی های زیادی داشته باشند، زیرا به طور کلی می توانید آن ها را هم با استایل اسپرت و مدرن و هم با استایل کلاسیک هماهنگ کرده و استفاده کنید.

6.     حروف اسمی

حروف اسمی که معمولا اولین حرف از اسم هر فرد هستند و یا نام کامل فرد نیز می تواند گزینه مناسبی برای هدیه دادن باشد. این نوع از حروف اسمی را هم در آویزهای گردنی و هم در دستبندها و انگشترها استفاده می کنند. نحوه طراحی حروف نیز می تواند کاملا مطابق با سلیقه خودتان باشد. بنابراین در فونت حروف و همچنین رنگ آن توجه زیادی نشان دهید که نتیجه لازم از خرید خودتان را بگیرید. ما در این زمینه گردنبند حروف اسم آرامه را به شما پیشنهاد می دهیم.

7.     بنگل ها

بنگل ها که در واقع چیزی بین دستبندها و النگوها هستند نیز گزینه بسیار مناسبی برای هدیه دادن به شمار می روند. در اصل بنگل ها کاملا ساده و بدون آویز بوده و صرفا دارای طرح هایی بر روی خود بنگل هستند که بر روی آن ها حک شده است. در صورتی که همسر شما استایل اسپرت را دوست دارد، این نوع از زیورآلات می توانند گزینه بسیار مناسبی باشند.

8.     گوشواره های ریسه ای و آویزی

گوشواره های آویزی و یا ریسه ای مانند نیم ست کارتیه و زنجیر نیز مدل بعدی گوشواره ها هستند که می توانند برای خانم ها جذاب باشند. این نوع از گوشواره معمولا با هر نوع سبکی تناسب ندارند، بنابراین حتما در همان ابتدا به سلیقه فرد، شکل صورت و لباس هایی که قرار است با گوشواره استفاده کند نیز توجه داشته باشید.

9.     انگشترهای نگین دار

انگشترهای نگین دار مانند انگشتر پایه جواهر نگین دایره معمولا برای افراد خاصی انتخاب می شوند. بهتر است این مدل از انگشترها را در مناسب های خاص همچون نامزدی، سالگرد ازدواج و… به همسر خود هدیه دهید. این کار دو دلیل دارد، دلیل اول آن که معمولا این کار میزان احساسات شما و هزینه های که تقبل کرده اید را نشان می دهد و دوما آن که این نوع از انگشترها می توانند نشان دهند که شما حتی تا چندین سال پس از ازدواجتان نیز همچون روز اول برای همسرتان ارزش و احترام قائل هستید.

۱۰ هدیه جواهرات رمانتیک برای همسرتان

10.نیم ست و ست کامل

نیم ست ها مانند نیم ست طرح اسم و یا ست های کامل شامل گردنبند، دستبند، گوشواره و در برخی از مواقع، انگشتر می باشد. این نوع از زیورآلات که معمولا نیز دارای سنگ های جواهرات نیز هستند، گزینه بسیار مناسبی برای یک هدیه رمانتیک به حساب می آیند. این مدل از هدیه ها به طور کلی قیمت بالاتری نسبت به دیگر موارد دارند، اما در برخی از موارد می توانید از فروشنده بخواهید تا نیم ست هایی که سبک تر هستند را به شما نشان دهد.

گالری طلای آرامه

طلا فروشی های زیادی در سطح شهرها وجود دارند. هر کدام از این طلافروشی ها می توانند زیورآلات متنوع و مختلفی را عرضه کنند که مطابق با سلیقه مشتریان باشند. بسیاری از اوقات در بسیاری از طلافروشی ها نمی توانید تنوع زیادی را مشاهده کنید؛ همین موضوع نیز سبب می شود تا این مدل از طلافروشی ها صرفا دارای چند مشتری خاص باشند.

این مسئله در خصوص گالری طلا و جواهرات آرامه صدق نمی کند. زیرا در این گالری می توانید انواع و اقسام زیور آلات را پیدا کنید که هر کدام از آن ها با سلیقه های مشتریان مختلف هستند. در صورتی که بدانید چه نوع زیورآلاتی را دوست دارید، می توانید به راحتی از این گالری خرید کنید. جای نگرانی نیست، زیرا حتی اگر ندانید که دقیقا چه چیزی می خواهید نیز کارشناسان فروش در این گالری می توانند به شما کمک کنند تا انتخاب بهتری داشته باشید.

از بابت کیفیت محصولات نیز می توانید کاملا مطمئن باشید زیرا در این گالری تمامی محصولات دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشند.

کلام پایانی

۱۰ هدیه جواهرات رمانتیک برای همسرتان را در طول این مقاله معرفی کردیم. هر قدر بتوانید بهتر و بیشتر نسبت به این مسئله آگاهی پیدا کنید، مسلما هدیه های بهتری را نیز می توانید خریداری کنید. این هدیه ها در حقیقت نشان دهنده میزان عشق و محبت شما به همسرتان هستند. بنابراین سعی کنید تا جواهرات و زیورآلات خریداری شده را از فروشگاه ها و گالری های طلا معتبر خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *