مدل گردنبند طلا

در گذشته‌های دور‌ مردان از مدل دستبند طلا و مدل گردنبند طلا و جواهرات استفاده زیادی می‌کردند. بعد از مدتی استفاده از طلا و جواهرات مردانه کاهش پیدا کرد و از مد افتاد. اما در سالیان اخیر دوباره استفاده از جواهرات  مثل مدل دستبند طلا و مدل گردنبند طلا رواج پیدا کرده و جایگاه ویژه‌ای در صنعت مد دارد. این مقاله راهنمای طلا و جواهرات مناسب آقایانی خواهد بود که قصد خرید مدل گردنبند طلا و مدل دستبند طلا و… را دارند.

بسیاری از افراد فکر می‌کنند که انتخاب طلا و جواهرات مردان کار ساده‌ای است و فقط به سلیقه بستگی دارد. در صورتی که باور غلطی است و برای انتخاب طلا و جواهراتی مثل مدل گردنبند طلا و مدل دستبند طلا برای مردان باید عوامل و فاکتورهای مختلفی را بررسی کرد. هر نوع طلا و جواهرات مردانه‌ای برای هر مردی و موقعیتی مناسب نیست و نه‌تنها تاثیری در زیبایی استایل فرد نخواهد داشت بلکه امکان دارد شخصیت فرد را زیر سؤال ببرد.

بالعکس در صورتی که طلا و جواهرات مردان طبق اصول و استانداردها و با در نظر داشتن فاکتورهای مهم انتخاب شود، قطعا بسیار زیبا و کاربردی خواهد بود و تاثیر مثبتی بر زیباتر و شیک شدن استایل خواهد داشت. ما در این مقاله راهنمای خرید مدل گردنبند و دستبند طلا مناسب آقایان را به شما آموزش می‌دهیم پس با ما همراه باشید. همچنین اگر به دنبال طلا و جواهرات مردانه شیک و متنوع هستید می‌توانید از طریق آرامه گالری بهترین مدل گردنبد طلا و مدل دستبند طلا مردان را مطابق با استاندارد‌ها و اصول تهیه کنید.

راهنمای طلا و جواهرات مناسب آقایان

انواع طلا و جواهرات مرسوم مردان

قبل از آشنایی با عوامل مهم و تاثیر گذار در انتخاب طلا و جواهرات مردانه بهتر است که ابتدا با انواع طلا و جواهرات مردانه آشنا شوید. طلا و جواهرات مردانه نیز از انواع مختلفی دارند که استفاده از برخی از آن‌ها مناسب با همه موقعیت و مکان‌ها نخواهد بود. همچنین برخی از آن‌ها مرسوم‌تر هست. بنابراین ما در ادامه مقاله راهنمای خرید مدل گردنبند و دستبند طلا مناسب آقایان به مهم‌ترین طلا و جواهرات مردانه و کاربرد آن‌ها خواهیم پرداخت.

1.حلقه و انگشتر

در برخی از مناطق و فرهنگ‌ها استفاده از حلقه و انگشتر طلا فقط برای مردان متاهل مرسوم است که دیدگاهی اشتباه بوده و خیلی کمتر شده است و امروزه همه مردان چه متاهل و چه مجرد از حلقه و انگشتر طلا استفاده می‌کنند. انگشتر و حلقه جزو پر استفاده‌ترین و محبوب‌ترین طلا و جواهرات مردانه محسوب می‌شوند که می‌توانند باتوجه به مدل و شکل در موقعیت‌ها و شرایط گوناگون مورد استفاده قرار گیرند.

2.مدل گردنبند طلا

مدل گردنبند طلا یکی دیگر از طلا و جواهرات مردانه است که بسیاری از افراد از پوشیدن آن در همه مجالس خودداری می‌کنند. اما در صورتی که گردنبند طلای مردانه به درستی انتخاب شود می‌توان آن را در موقعیت‌ها و مکان‌های مختلف استفاده کنید. برخی از گردنبند‌های طلا به صورت پلاک و زنجیر هستند و درصورتی که پلاک آن‌ها شکل مناسبی نداشته باشد استفاده از آن در موقعیت‌های مختلف مناسب نیست اما یک پلاک کوچک که مدل مناسبی داشته باشد را می‌توان در موقعیت‌های مختلف استفاده کرد همچنین می‌توان فقط از زنجیر استفاده کرد.

3.مدل دستبند طلا

معمولاً مردان از ساعت نسبت به دستبند استفاده بیشتری می‌کنند. در صورتی که می‌توان با ترکیب خرید دستبند و ساعت و استفاده همزمان از این دو استایل شیکی را برای خود به وجود آورد. همچنین مدل دستبند‌های طلای مردانه تنوع بالایی دارند که می‌توان آن‌ها را به صورت تکی نیز استفاده کرد. ما به شما دستبند اونیکس و چشم ببر گوی را پیشنهاد می دهیم.

راهنمای طلا و جواهرات مناسب آقایان

4.گوشواره

در فرهنگ گذشته ما معمولا گوشواره را مختص به خانم‌ها می‌دانستند و استفاده از آن توسط مردان را کاملا عیب و نادرست تلقی می‌کردند اما امروزه نیز این افکار کمرنگ شده و بسیاری از مردان به خصوص جوانان نسل امروزی از گوشواره استفاده می‌کنند.

5.دکمه سر آستین

یکی از بهترین طلا و جواهرات که برای موقعیت‌های رسمی برای مردان وجود دارد، دکمه سرآستین است که می‌توان برای موقعیت‌های رسمی مختلف از آن استفاده نمود و جذابیت و استایل شیکی را برای خود به ارمغان آورد.

6.گیره کراوات

گیره کراوات نیز برای مردانی که به تیپ‌های رسمی و کت شلوار علاقه دارند مناسب است و گیره کراوات هم برای آن‌ها کاربردی خواهد بود و هم در زیباتر شدن استایل آن‌ها تاثیر دارد.

فاکتورهای مهم انتخاب طلا و جواهرات مردان

در ادامه مقاله راهنمای طلا و جواهرات مناسب آقایان، مهم‌ترین فاکتورهایی که برای انتخاب طلا و جواهرات مردان باید به آنها توجه شود، بیان شده است.

 ·موقعیت استفاده

هر نوع از طلا و جواهرات مردانه برای استفاده در موقعیت‌های مختلف مناسب نیستند. باید طلا و جواهرات را باتوجه به موقعیتی که قرار است در آن استفاده شوند، انتخاب کرد. برای مثال برای موقعیت‌هایی که رسمی و فرهنگی هستند بهتر است که از طلا و جواهراتی استفاده کرد که خیلی پر زرق و برق نباشند و طلا و جواهرات ساده برای این موقعیت‌ها مناسب هستند. اما برای موقعیت‌هایی که جشن و شادی هستند می‌توان از طلا و جواهرات مختلف که زرق و برق زیادی دارند نیز استفاده کرد.

 ·رنگ پوست

طلا و جواهرات در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند. که برای انتخاب طلا و جواهرات مناسب مردان باید رنگی را انتخاب کرد که مناسب با رنگ پوست آن‌ها باشد. زیرا هرنوع طلا و جواهری برای یک نوع رنگ پوست مناسب است.

برای تشخیص رنگ پوست می‌توان با توجه به رنگ رگ مچ دستان رنگ پوست را تشخیص داد. اگر رنگ رگ مچ دستان سبز باشد، رنگ پوست در طیف رنگ‌های گرم و یا تیره قرار دارد. اگر رنگ رگ‌ها آبی باشد پوست در طیف رنگ‌های سرد و یا روشن قرار دارد همچنین در صورتی که رنگ پوست بین سبز و آبی باشد رنگ پوست خنثی است.

بنابراین برای رنگ‌های سرد و یا روشن استفاده از طلای به رنگ سفید و روشن مناسب است. همچنین برای پوست‌های طیف گرم و یا تیره خرید طلای زرد و رزگلد مناسب‌تر است. پوست‌های خنثی نیز می‌توانند انواع طلا و جواهرات را استفاده کنند.

·در نظر داشتن نوع استایل

جواهرات همیشه در چشم هستند و باعث جلب توجه می‌شوند بنابراین باید در انتخاب آن‌ها به موارد مختلفی دقت کرد. برای استفاده از طلا و جواهرات باید آن‌ها را باتوجه به نوع تیپ و استایل انتخاب کرد. برای مثال جواهرات مناسب برای تیپ‌های رسمی باید رسمی و ساده باشند. که می‌توان از یک حلقه ساده و یا دکمه سر آستین برای تیپ‌های رسمی استفاده کرد.

·انتخاب جواهرات باتوجه به هیکل و جثه

طلا و جواهرات مردان در مدل‌ها و اندازه‌های متنوعی تولید می‌شوند که برای انتخاب آن‌ها حتما باید به هیکل و جثه توجه کرد. مردانی که دارای هیکل بزرگ هستند بهتر است از طلا و جواهراتی با اندازه بزرگ استفاده کنند. مردانی که هیکل ظریف و لاغرتری دارند بهتر است که از طلا و جواهراتی کوچک و ظریف استفاده کنند.

 ·در نظر داشتن سن مردان

قطعا برای انتخاب طلا و جواهرات مردان، سلیقه و علاقه یک مرد هفتاد ساله با یک مرد بیست ساله متفاوت است. مردان جوان‌تر دوست دارند که از طلا و جواهراتی استفاده کنند که ترند باشد. معمولا آن‌ها را باتوجه به سبک‌های مدرن و بروز دنیا انتخاب می‌کنند. اما افراد مسن‌تر سلیقه جوانان امروزی را ندارند و به جواهراتی ساده‌تر علاقه دارند. برای مثال همه ما دیده‌ایم که مردانی با سنین بالاتر معمولا از انگشترهایی استفاده می‌کنند که سنگ آن‌ها گرد و بزرگ است. اما مردان جوان‌تر از انگشترهایی با اشکال مختلف استفاده می‌کنند.

سؤالات متداول

1.انتخاب درست مدل گردنبند و دستبند طلا برای مردان چه اهمیتی دارد؟

انتخاب جواهرات مناسب مثل مدل گردنبند طلا و مدل دستبند طلا باعث زیباتر شدن استایل می‌شود اما در صورتی که به درستی انتخاب نشوند تاثیری بر زیبا شدن استایل نخواهند داشت.

2.انواع طلا و جواهرات مردان شامل چیست؟

طلا و جواهرات مردان شامل مواردی مانند؛ انگشتر و حلقه، مدل دستبند طلا، مدل گردنبند طلا، گوشواره، گیره کروات و دکمه آستین است

3.برای انتخاب مناسب‌ترین مدل گردنبند طلا و مدل دستبند طلا باید به چه فاکتورهایی توجه کرد؟

در نظر داشتن فاکتورهای مختلفی مانند؛ موقعیت استفاده، سن، هیکل و جثه، نوع استایل، رنگ پوست و غیره برای انتخاب مناسب‌ترین مدل گردنبند طلا و مدل دستبند طلا ضرورت دارد.

بیشتر بخوانید: جواهرات مناسب رنگ پوست

نتیجه گیری:

استفاده از طلا و جواهرات مردانه فقط به زمان‌های خیلی دور بر نمی‌گردد. امروزه استفاده از انواع طلا و جواهرات مردانه گسترش پیدا کرده است و در صنعت مد جایگاه ویژ‌ه‌ای دارد زیرا مدل دستبند و گردنبند طلا باعث زیباتر شدن استایل مردان می‌شوند.

طلا و جواهرات مردانه شامل مدل گردنبند طلا، مدل دستبند طلا، حلقه و انگشتر، گیره کراوات، گوشواره و دکمه سرآستین هستند. که برای انتخاب مناسب‌ترین آن‌ها باید فاکتورهای مختلفی را در نظر داشت. در صورتی که طلا و جواهرات مردانه به درستی انتخاب نشوند تاثیر بسزایی برای زیبایی استایل شما نخواهند داشت. ما در این مقاله فاکتور‌های مختلفی را برای انتخاب مناسب‌ترین طلا و جواهرات مردانه به شما معرفی کردیم. با در نظر داشتن آن‌ها می‌توان بهترین و مناسب‌ترین مدل گردنبند طلا و مدل دستبند طلا را انتخاب کرد.

برای خرید انواع طلا و جواهرات جدید و متنوع مردانه می‌توان از گالری آرامه، زیباترین و باکیفیت‌ترین مدل گردنبند طلا و مدل دستبند طلا مردانه را که مناسب شما باشند را تهیه کنید. امیدواریم مطالب مقاله راهنمای خرید مدل گردنبند و دستبند طلا مناسب آقایان برای شما مفید بوده و لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *