چطور دستبند کارتیه اصل را تشخیص دهیم؟

چطور دستبند کارتیه اصل را تشخیص دهیم؟. زیورآلات و جواهرات توسط تولیدکنندگان زیادی در سراسر جهان تولید می‌شوند و همه برندها تلاش می‌کنند تا با تولید جواهراتی خاص و باکیفیت، شهرت و محبوبیت پیدا کنند. یکی از انواع جواهرات پرطرفدار که در صنعت مد نیز از آن استقبال زیادی می‌شود، خرید دستبند‌ طلا است. دستبندها در طرح و مدل‌های بسیار زیادی تولید می‌شوند که برخی از آن‌ها به دلیل طراحی شیک و همه پسند، ترند می‌شوند و در سراسر دنیا متقاضی پیدا می‌کنند.

دستبند کارتیه یکی از معروف‌ترین و بهترین‌ دستبندها از برند محبوب کارتیه است که ویژگی‌های خاصی دارد. برند کارتیه سابقه زیادی در تولید جواهرات مختلف دارد. این برند از بهترین متریال‌ها برای تولید زیورآلات خود از جمله دستبند‌های معروف خود استفاده می‌کند. همچنین دستبندهای برند کارتیه با دقت و توسط کارشناسان خبره تولید می‌شوند و ظرافت خاصی در تولید آن‌ها بکار رفته می‌شود.

محبوبیت زیاد دستبندهای کارتیه در سراسر جهان باعث شد که نمونه‌های فیک آن نیز تولید شوند. بنابراین متقاضیان این دستبندها هنگام خرید سردرگم می‌شوند و نمی‌توانند اصل و یا فیک بودن آن‌ها را تشخیص دهند.

اما با درنظر داشتن برخی از عوامل و فاکتورها می‌توان به راحتی دستبند کارتیه اصل را تشخیص داد و یا اطمینان خاطر کامل آن را تهیه کرد. برای تشخیص دستبند کارتیه اصل در این مقاله با ما همراه باشید تا به شما توضیح دهیم که چطور دستبند کارتیه اصل را تشخیص دهیم؟.

چطور دستبند کارتیه اصل را تشخیص دهیم؟

معرفی برند کارتیه

بسیاری از افراد آشنایی دقیقی با برند کارتیه ندارند و علاقه آن‌ها صرفا به خاطر طراحی زیبا و کیفیت بالای دستبند‌های آن‌ است. اما بهتر است که قبل از معرفی روش‌های‌ تشخیص دستبند کارتیه اصل، آشنایی مختصری را با برند کارتیه داشته باشید.

برند کارتیه که به کارتیر نیز شهرت دارد، یکی از برندهای مشهور جواهرسازی در فرانسه است. این برند انواع زیورآلات و ساعت‌های خاص و باکیفیت را تولید می‌کند و محصولات آن توسط افراد مشهور و سلبریتی‌ها نیز استفاده می‌شوند.

در تولید همه زیورآلات برند کارتیه از بهترین و باکیفیت تجهیزات استفاده می‌شود و محصولات این برند از عمر و ماندگاری بالایی برخوردار هستند.

جواهرات و زیورآلات برند کارتیه توسط خانواده‌های سلطنتی مورد استفاده قرار می‌گرفتند. در سال 1904 امتیاز ساخت جواهرات سلطنتی توسط ادوارد ششم به برند کارتیه داده شد.

امروزه نیز به دلیل این که سلبریتی‌ها و چهره‌های مشهور نیز از جواهرات برند کارتیه به خصوص دستبندهای آن استفاده زیادی می‌کنند، مردم عادی نیز به استفاده از این دستبند علاقه‌مند شده‌اند.

یکی از مدل‌های پرطرفدار دستبند کارتیه، دستبند مدل لاو کارتیه است که نشان تعهد و عشق بی‌پایان است. همچنین محبوبیت زیاد این مدل دستبند کارتیه باعث شده است که مدل‌های فیک آن در متریال‌‌های مختلفی عرضه شود. البته برای بهره‌مندی از خصوصیات و ویژگی‌های دستبند کارتیه بهتر است که نمونه‌ اصلی آن را تهیه نمود.

روش‌های تشخیص دستبند کارتیه اصل

کیفیت بالا ک زیبایی و درخشش دستبندهای کارتیه اثبات شده‌اند. اما به دلیل طرفداران زیادی که این دستبندها دارند، نمونه‌های تقلبی آن‌ها نیز تولید و عرضه شده است. که شباهت زیادی با نمونه اصلی آن دارد و درصورتی که دقت کافی را در هنگام خرید آن به خرج نداد، دستبند کارتیه تقلبی را به‌جای دستبند کارتیه اصلی به شما قالب می‌کنند. بنابراین ما در ادامه مقاله چطور دستبند کارتیه اصل را تشخیص دهیم؟ بهترین روش‌های تشخیص دستبند کارتیه اصل را به شما معرفی می‌کنیم که اطلاع از این روش‌ها کمک زیادی را برای خرید دستبند کارتیه اصل به شما می‌کند. دستبند کارتیه آرامه می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما در این زمینه باشد.

•         توجه به برند و مارک دستبند کارتیه و اعداد حک شده

همه برندهای معروف دارای لوگو و یا آرم مناسب خود هستند که برند کارتیه نیز از این قاعده مستثنی نیست‌. برند کارتیه برندی معروف و شناخته شده است. دارای نشان و مارکی به خصوص است که با استفاده از آن می‌توان اصل بودن دستبند را تشخیص داد.

برند کارتیه باتوجه به متریال دستبندها، اعداد به خصوصی را بر روی آن‌ها حک می‌کند برای مثال؛ برو روی دستبند کارتیه طلا یکی از اعداد 750 یا 18K حک می‌شود و یا هر روی آن‌ها بر روی دستبند حک می‌شود. همچنین بر روی دستبندهای پلاتین این برند عدد 950 حک می‌شود. بنابراین اگر دستبند کارتیه فاقد این اعداد باشد، نشان‌دهنده تقلبی بودن آن است. البته اگر اعداد ذکر شده بر روی دستبند کارتیه حک شده باشند اما کیفیت مناسب را نداشته باشند و خوانا نباشند، می‌توان به تقلبی بودن آن‌ها پی برد.

چطور دستبند کارتیه اصل را تشخیص دهیم؟

•         منظم بودن پیچ‌های دستبند کارتیه

دستبندهای کارتیه با دقت و ظرافت بسیار زیادی تولید می‌شوند و ظاهر آن‌ها کاملا بدون نقص و مناسب هستند. درصورتی که در نمونه‌های فیک اسن دستبند، دقت زیادی به خرج داده نمی‌شود.

در دستبندهای کارتیه اصلی، پیچ‌هایی با نظم و فاصله مشخص در کنار هم قرار گرفته‌اند و این دستبند ظرافت زیادی دارد و پیچ‌ها سطح کاملا صافی دارند. همچنین این پیچ‌ها به راحتی با پیچ‌گوشتی باز و بسته می‌شوند.

اما در دستبندهای کارتیه تقلبی این پیچ‌ها منظم نیستند و سطح صافی ندارند. همچنین به صورت ثابت هستند و با پیچ گوشتی باز و بسته نمی‌شوند و یا به سختی می‌چرخند. دستبند کارتیه مستطیلی آرامه را در این زمینه به شما پیشنهاد می دهیم.

•         توجه به وزن دستبند کارتیه

یکی دیگر از روش‌های کاربردی برای تشخیص اصل بودن دستبند کارتیه اصل، توجه با وزن آن است. به دلیل این که از بهترین طلا و متریال‌ها برای تولید دستبند کارتیه اصل استفاده می‌شود، بنابراین وزن دستبند کارتیه اصل سنگین‌تر از نمونه‌های تقلبی است.

وزن دستبند کارتیه اصل بین 30 تا 38 گرم است اما وزن دستبند کارتیه تقلبی به دلیل استفاده از متریال‌هایی بی‌کیفیت، ارزان‌تر است.

•         تشخیص اصل بودن دستبند کارتیه باتوجه به رنگ

رنگ دستبند کارتیه اصل بسیار خاص و زیبا است و درخشش دارد. جنس و رنگ دستبند کارتیه اصل معمولا از طلای زرد و سفید و پلاتین و مس است. درصورتی که دستبند کارتیه تقلبی و فیک رنگ‌هایی مانند برنج و کروم دارند. همچنین برخی از دستبند‌های کارتیه اصل دارای نگین هستند که نشان دهنده تقلبی بودن آن‌ها است. دستبند کارتیه تخت آرامه می تواند گزینه خوبی در این زمینه برای شما باشد.

•         قیمت دستبند کارتیه

تفاوت فاحشی بین دستبند کارتیه اصل و دستبند طرح کارتیه و یا فیک وجود دارد‌. دستبندهای کارتیه اصل قیمتی گران (حدود 40 میلیون) دارند و درصورتی که قیمت دستبند کارتیه کم باشد، نشان‌دهنده فیک بودن آن است. بنابراین باتوجه به قیمت دستبند کارتیه نیز می‌توان به اصل بودن آن پی برد.

•         خرید دستبند کارتیه اصل از فروشندگان معتبر

فروشندگان زیادی اقدام به فروش دستبند کارتیه می‌کنند که همه آن‌ها قابل اطمینان هستند و دستبند کارتیه اصل را عرضه نمی‌کنند. بنابراین باید دقت نمود که دستبند کارتیه را از فروشندگان معتبر تهیه نمود که دستبند اصل را با خیال راحت خرید خود را انجام دهند. گالری آرامه یکی از معتبرترین و بهترین فروشندگان است که دستبند کارتیه اصل را عرضه می‌کند. دستبند کارتیه امرالدکات قرمز را به شما پیشنهاد می دهیم که تصویر آن را هم در پایین مشاهده می نمایید.

چطور دستبند کارتیه اصل را تشخیص دهیم؟

سوالات متداول

  1. برند کارتیه چه برندی است؟

برند کارتیه یکی از برندهای معروف جواهرسازی فرانسه است که انواع جواهرات مختلف از جمله دستبندهای زیبا و خاص را با کیفیت بالا تولید می‌کند.

  • دستبند کارتیه چه ویژگی‌هایی دارد؟

دستبندهای کارتیه طراحی زیبا و خاصی دارند و همچنین از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. همچنین این دستبندها با دقت زیاد و خیلی ظریف طراحی شده‌اند و درخشش خاصی دارند.

  • برای تشخیص برند کارتیه اصل باید به چه مشخصاتی توجه کرد؟

روش‌های مختلفی برای تشخیص دستبند کارتیه اصل وجود دارد. که برخی از کاربردی‌ترین این روش‌ها می‌توان به؛ توجه به برند و اعداد حک شده روی دستبند، منظم بودن پیچ‌های دستبند کارتیه، وزن دستبند کارتیه، رنگ دستبند، قیمت دستبند و خرید از فروشگاه معتبر اشاره نمود.

بیشتر بخوانید: کد طلا چیست و تا چه اندازه ضامن خرید ماست؟

نتیجه‌گیری

جواهرات و زیورآلات طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارند و در صنعت مد نیز استقبال زیادی از آن‌ها می‌شود. تولیدکنندگان و برندهای زیادی در حال تولید جواهرات مختلف هستند که برخی از این برندها به شهرت زیادی رسیده‌اند و در سراسر دنیا محبوب هستند. یکی از برندهای معروف و پرطرفدار، برند کارتیه است. برند کارتیه برندی فرانسوی است که دستبندهای آن به شهرت زیادی رسیده‌اند. دستبند کارتیه به دلیل طراحی خاص و زیبا و همچنین کیفیت بالای متریال استفاده شده توسط سلبریتی‌ها و چهره‌های مشهور نیز استفاده می‌شود. مردم عادی نیز به استفاده از آن علاقه پیدا کرده‌اند.

به دلیل متقاضیان زیادی که برند کارتیه دارد، نمونه‌های تقلبی و فیک آن نیز عرضه می‌شوند بنابراین باید دقت نمود که دستبند کارتیه اصلی را تهیه کرد.

روش‌های مختلفی برای تشخیص دستبند کارتیه اصل وجود دارد. که برخی از کاربردی‌ترین این روش‌ها می‌توان به؛ توجه به برند و اعداد حک شده بر روی دستبند، منظم بودن پیچ‌های دستبند کارتیه، وزن دستبند کارتیه، رنگ دستبند و قیمت دستبند اشاره نمود.

همچنین یکی از بهترین روش‌ها برای خرید دستبند کارتیه اصل، خرید این دستبند از فروشندگان معتبر و شناخته شده است. گالری طلا و جواهرات آرامه یکی از بهترین مراکزی است که دستبند کارتیه اصل و باکیفیت را عرضه می‌کند.

امیدواریم مقاله چطور دستبند کارتیه اصل را تشخیص دهیم؟ برای شما مفید بوده. لطفا نطرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *