گردنبند طلا مناسب با یقه لباس

اینکه چه نوع گردنبندی را انتخاب می کنید، باید با توجه به مولفه های گوناگون در نظر داشته باشید. انتخاب نوع گردنبند می تواند برای برخی از افراد که این نکات را می دانند، بسیار ساده باشد. به طور کلی یکی از مهم ترین نکاتی که در خصوص انتخاب کردن انواع گردنبندها وجود دارد، در مورد نوع یقه لباسی است که قرار است بپوشیم. نوع یقه لباس می تواند تاثیر زیادی بر روی جلوه گردنبند داشته باشد. به همین خاطر نیز توصیه می کنیم تا ادامه مقاله گردنبند طلا مناسب با یقه لباس که در خصوص ارتباط بین نوع یقه لباس و همچنین مدل گردنبند می باشد را در گالری طلا و جواهرات آرامه به خوبی مطالعه کنید.

انواع گردنبند و انواع یقه های لباس

یقه های لباس مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن ها نیز نام مربوط به خودشان را دارند. گردنبندها نیز انواع و اقسام گوناگونی دارند. به همین خاطر نیز برای برخی از افراد بسیار پیچیده و سخت است که بخواهند انواع مختلف گردنبندها را با یقه های لباس ست کنند. در این قسمت هم به مدل های یقه  و هم به مدل های گردنبندی که می تواند برای بقه ها مناسب باشد، اشاره خواهیم کرد. با توجه به این نکات به ظاهر ساده و سطحی، می توانید به سادگی استایل جذاب و مناسبی را برای خود به وجود آورید.

گردنبند طلا مناسب با یقه لباس

·        لباس های یقه هفت

اگر از تیشرت ها و پیراهن هایی که دارای یقه هفت و یا v شکل هستند، استفاده می کنید، باید گردنبندی را انتخاب کنید که با یقه لباس شما همخوانی داشته باشد. بهترین گردنبندها برای این نوع از یقه ها همان هایی هستند که حالت هفتی شکل به خود می گیرند. حتی می توانید از گردنبندهای چند ردیفه نیز با توجه به میزان باز بودن یقه لباس خود استفاده کنید. یک نکته مهم در خصوص این لباس ها را فراموش نکنید. گردنبندی که انتخاب می کنید نباید به صورت نصفه بر روی یقه لباس و نصف دیگر بر روی پوست بدن باشد. این مسئله از جذابیت کار کاهش می دهد. به همین دلیل نیز در این خصوص باید دقت کافی را به خرج دهید.

·        لباس های یقه دکلته

لباس های دکلته که عمدتا در لباس عروس ها و لباس های رسمی و شب وجود دارند، از جمله یقه هایی هستند که می توانید چند مدل از گردنبندها را با آن ها ست کنید. اما هر مدل گردنبنی که استفاده می کنید، می تواند نگاه مخاطبان را به سمت قسمت خاصی از بدن شما معطوف کند و استایل و کاراکتر شما را به شکلی متفاوت به نمایش بگذارد.

به طور مثال استفاده از گردنبندهای چوکر که به دور گردن بسته می شوند، سبب می شود تا در همان نگاه اول، مخاطب در عوض شکم به سمت گردن شما نگاه کند. این مدل از گردنبندها غالبا برای خانم های جوان که آرایش های بادیگاردی و اسپرتی دارند، مناسب است. ما گردنبند گل میناکاری را در این زمینه به شما پیشنهاد می دهیم.

مدل دوم استفاده از گردنبندهایی با آویز ظریف است که باعث می شود گردن و استخوان های ترقوه در کنار هم جلوه بیشتری پیدا کنند. مدل سوم نیز مربوط به گردنبندها یا همان زنجیرهای پرنسسی است که می تواند سبب جلوه بیشتر شانه های شما شود.

·        لباس های یقه بسته/ یقه اسکی

لباس هایی با یقه های کاملا بسته و بالا، از جمله مهم ترین لباس هایی هستند که معمولا برای مراسمات رسمی، کاری و… مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع از لباس ها به عقیده برخی از افراد بهتر است بدون گردنبند استفاده شوند. اگر شما نیز دوست ندارید تا بر روی این مدل از لباس ها از گردنبند استفاده کنید، می توانید از گوشواره های بزرگ که دارای طرح های خلاقانه ای می باشند، بهره بگیرید.

اما اگر باز هم دوست ندارید که زیورآلاتی به نام گردنبند را از استایل خود کنار بگذارید، دو انتخاب دارید. انتخاب اول استفاده کردن از گردنبندهای چوکر در کنار لباس های یقه بسته و انتخاب دوم مربوط به استفاده کردن از گردنبندهای رولباسی بلند است. هر دو این موارد می توانند گزینه های مناسبی برای تکمیل کردن استایل شما باشند.

گردنبند طلا مناسب با یقه لباس

·        لباس های یقه های کج

برخی لباس ها دارای یقه های باز و کجی هستند که هم کاملا متناسب و از سوی دیگر بر روی شانه ها تمام می شود. این مدل از لباس ها را نیز همچون لباس های یقه بسته می توانید با دو نوع گردنبند استفاده کنید.

مدل اول استفاده از گردنبندهای چوکر بزرگ و خیره کننده و مدل دوم استفاده از گردنبندهای رولباسی ظریف و نازک است. گردنبندهای بلند رولباسی بهتر است دارای تقارن باشند تا عدم تفارن یقه لباس را جبران کنند.

·        لباس های یقه مربعی

مورد بعدی در مقاله گردنبند طلا مناسب با یقه لباس در خصوص لباس های یقه مربعی است. یقه های مربعی شکل که با نام یقه های خشتی نیز شناخته می شوند، گزینه های مناسبی برای لباس های بیرون از خانه و برخی از لباس های نیمه رسمی به شمار می روند.

گردنبندی که مناسب این سبک از لباس ها باشد، می تواند گردنبندهایی با آویزهای نازک و ظریف باشد که کمی نیز زاویه دار هستند. فراموش نکنید که به دلیل مربعی شکل بودن یقه لباس، نباید پلاک و آویز خود را نیز مربعی شکل انتخاب کنید. نکته بعدی که باید به خاطر داشته باشید نیز این است که نباید گردنبند بر روی خط لباس شما قرار گیرد. این مسئله باعث می شود تا ظاهر شما آشفته به نظر برسد و به همین خاطر نیز استایل خوبی نداشته باشید. ما در آرامه گردنبند لاو را به شما پیشنهاد می دهیم.

·        لباس های یقه قلبی

لباس های یقه قلبی که دسته ای از لباس های دکلته به حساب می آیند، مدل بعدی دکلته ها به شمار می آیند. برای جذابیت بیشتر و بهتر این نوع از لباس ها و یقه ها باید از گردنبندهایی مانند گردنبند چشم نظر استفاده کنید که به قسمت سینه جلوه بیشتری بدهد. معمولا استفاده از گردنبندهایی که پلاک بزرگی دارند و یا گردنبندهایی که به نوعی به سینه ریز معروف هستند و یا حتی چوکرها بهترین گزینه ها به حساب می آیند.

گالری آرامه

برای خرید طلا سبک مختلف از جمله گردنبند می توانید به گالری ها و طلافروشی های متعدد و مختلفی مراجعه کنید. این موضوع سبب می شود تا کمی دچار سردرگمی شوید و ندانید که کدام مدل و کدام مغازه می تواند بهترین گزینه به حساب بیاید. در گالری آرامه می توانید به راحتی انواع و اقسام گردنبندهای مختلف و متنوع را پیدا کنید. هر کدام از آن ها به راحتی می توانند برای شما گزینه مناسبی باشند.

از جمله مهم ترین ویژگی هایی که در گالری آرامه وجود دارد، مربوط به آن می شود که کارشناسان بخش فروش این گالری در نهایت توجه و دلسوزی می توانند بهترین گزینه های زیورآلات را به شما معرفی کنند و به شما کمک کنند تا انتخاب بهتر و منطقی تری داشته باشند.

البته وجود سایت مربوط به گالری آرامه نیز بی تاثیر نبوده و سبب شده است تا افراد مختلف بتوانند بدون مراجعه حضوری به این گالری، مدل های زیورآلات متنوع از جمله گردنبندهای مختلفی که در این گالری وجود دارد را ببینند و در انتخاب نهایی خود راحت تر تصمیم بگیرند.

بیشتر بخوانید: مراحل طراحی و ساخت دستبند

کلام پایانی

در طول مقاله گردنبند طلا مناسب با یقه لباس به طور کلی و جامع صحبت کردیم که گردنبندهایی که انتخاب می کنید تا چه حد با نوع یقه لباس شما می توانند ارتباط و تناسب داشته باشند. این موضوع می تواند برای زیباتر شدن استایل و جلوه ظاهری شما بسیار مهم باشد. به همین خاطر نیز توصیه می کنیم تا حتما از نکات مطرح شده به خوبی استفاده کنید. به عنوان نکته پایانی که بسیار نیز اهمیت دارد، باید بگوییم که حتما از فروشگاه ها و گالری های طلایی خرید خود را انجام دهید که هم از بابت کیفیت زیورآلات و هم از بابت تنوعی که دارند، مطمئن باشید. گالری آرامه می تواند یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *