عنوان مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان همواره مورد توجه و ورد زبان‌ها بوده است. این مسئله از زمانی که تحریم‌ها و شرایط اقتصادی سخت روی کار آمدند خود را بیش از هر زمان دیگر نشان داده است. کسب و کارهای زنانه در طول دوران اخیر رشد زیادی کرده است. به همین دلیل افراد مختلف در هر شرایط و وضعیتی به دنبال این هستند که بتوانند کسب و کاری برای خود دست و پا کنند. بدین ترتیب خواهند توانست زندگی بهتر و با کیفیت‌تری برای خود ایجاد نمایند.

کار در خانه برای زنان همواره یکی از نیازهای آنان بوده است و در اولویت‌ افراد زیادی قرار دارد. فارغ از هر فاکتور و منظری افراد مختلف در هر شرایط زندگی می‌توانند یک کسب و کار زنانه برای خود ایجاد نمایند. با این حال باید این مسئله را در نظر داشت که فرآیند راه اندازی یک کسب و کار سخت‌تر از چیزی است که تصور می‌کنیم. به خصوص در پیچیدگی‌های دنیای آنلاین امروزی این موضوع خود را بیش از پیش نشان داده است. کار در خانه یکی از مواردی است که گسترش زیادی یافته و در راستاهای مختلف باید در معرض توجه قرار بگیرند. استفاده از مهارت خانم‌ها در راستایی که بتوانند درآمد خوبی ایجاد کنند حائز اهمیت بوده است.

بیشتر بخوانید: کار بدون سرمایه در منزل + ایده‌های خلاقانه کسب و کار خانگی

اهمیت فضای مجازی در مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان

با گسترش فضای مجازی، مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان نیز به شکل دیگری درآمده است. اگر کارمند یا خانه دار هستید باز هم خواهید توانست یک شغل دوم در کنار آن داشته باشید تا تأمین زندگی آینده شما را به عهده بگیرد. هر کاری که انجام می‌دهید می‌توانید آن را در اینستاگرام به فروش برسانید. پس از مدتی کار کردن متوالی خواهید توانست به قدری موفق شوید که در بستر اینترنت برای خودتان یک وب سایت هم داشته باشید. در نهایت فروش شما روز به روز افزایش خواهد یافت.

اگر در کاری که انجام می‌دهید ثابت قدم و استوار باشید به زودی به درآمدی خواهید رسید که تصورش را نمی‌کردید. هیچ کس نمی‌خواهد و لازم نیست یک شبه کار کارمندی خود را تحویل داده و به خویش‌فرمایی یا کارآفرینی روی آورد. بهتر است هر کاری را به صورت پله به پله دنبال کنید.

در صورتی که به توصیه‌های ما عمل کرده و آن‌ها را در دستور کار خود قرار دهید به زودی کارتان به قدری رشد خواهد کرد که تمام تمرکز و فکر و ذکرتان را از آن خود می‌کند! در نهایت پس از مدتی به خواسته‌های خودتان رسیده و جز زنان موفق و کارآفرین در مشاغل خانگی خواهید شد. از طرفی پس از اینکه خودتان این مسیر را رفتید می‌توانید تجربیات ارزشمندتان را با دیگر زنان نیز به اشتراک بگذارید. در نتیجه راه‌های درآمدزایی زیادی برای شما ایجاد خواهد شد.

در ادامه با فهرستی از چندین کسب و کار زنانه خانگی همراه هستیم. امیدواریم این لیست به شما کمک کند تا با بهترین ایده‌ها به سراغ راه اندازی کسب و کار جدیدتان بروید.

تبلیغات

تبلیغات یکی از بهترین مشاغل خانگی برای زنان است. آیا یک ناشر یا وبلاگ‌نویس آنلاین هستید؟ با اضافه کردن تبلیغات یاGoogle Adsense  به وبلاگ‌، شبکه‌های اجتماعی یا وبسایت‌تان یک منبع درآمد جدید کسب کنید. با توجه به حجم ترافیک‌تان می‌توانید با یک شبکه تبلیغاتی مانند AdThrive، Real Girls Media یا Federated Media کار کنید. ساده‌ترین راه برای کسب درآمد آن است که پکیج‌های تبلیغاتی خود را بسازید؛ برای تعیین هزینه‌ای رقابتی به وبلاگ‌های دیگری سر بزنید که ترافیکی مشابه وبلاگ شما دارند.

کارهای آشپزخانه‌ای

معمولاً کارهای هنری آشپزخانه‌ای جز مشاغل پردرآمد برای خانم‌ها به حساب می‌آیند. این مشاغل بسیار ساده هستند و معمولاً با طبخ غذا، درست کردن ادویه، دسر و بسته‌های غذایی تکمیل می‌شوند. همه زنان در منزل خود آشپزخانه دارند و می‌توانند به راحتی آن را به خدمت گرفته و برای خود یک شغل تازه دست و پا کنند. بناراین می‌توان کارهای هنری آشپزخانه‌ای را یکی از بهترین انواع شغل دوم برای زنان در نظر گرفت. برخی از بهترین ایده‌های درست کردن غذا در خانه شامل موارد زیر هستند:

  • پخت مربا، تهیه پیاز داغ، سیر داغ و بادمجان سرخ کرده
  • پاک کردن سبزی، شستن و سرخ کردن آن
  • درست کردن کیک، بیسکویت، شیرینی و کاپ کیک
  • تهیه غذای خانگی
  • تهیه انواع ترشی و شوری

مدیر پورسانتی

مدیر پورسانتی را نمی‌توان در فهرست مشاغل خانگی جای نداد. در بازاریابی سابقه دارید؟ بسیاری از ناشران و شرکت‌های اطلاعاتی در برنامه‌های پورسانتی خود به کمک نیاز دارند، از تدوین تقویم‌ها گرفته تا کمپین‌های هماهنگی و تعامل با پورسانت‌بگیرها. می‌توانید با جستجوی صفحه‌های کاری شبکه‌های پورسانتی این موقعیت‌ها را بیابید یا می‌توانید تعدادی از آن‌ها را در سایت FlexJobs پیدا کنید. و به عنوان یکی از مشاغل خانگی برای زنان برشمارید.

هنرهای دستی

کارهای هنری دستی یکی از بهترین مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان به حساب می‌آیند. زمانی که به معرفی کسب و کارهای زنانه می‌پردازیم لازم است به تمام جنبه‌های زندگی زنان و ابعاد مختلف آن‌ها توجه داشته باشیم. برخی از خانم‌های کارمند هنگام بازگشت از محل کار به منزل، زمان زیادی برای اختصاص دادن به هنرهای دستی دارند. نقاشی، چرم دوزی، طراحی و خطاطی از جمله این کارها هستند. این مشاغل نه تنها ایجاد درآمد می‌کنند بلکه برای آرامش روح و روان آنان نیز کاربرد بسیار دارد. شما می‌توانید هنرهای دستی و تجسمی خود را به متقاضیان آموزش داده یا با انجام کارهای سفارشی و فروش تابلوهای خود به درآمد قابل توجهی دست یابید.

نویسندگی

اگر نوشتن را دوست دارید می‌توانید آن را به عنوان یکی از مشاغل خانگی پردرآمد انتخاب کنید. عاشق نوشتن هستید؟ همه‌ی ما اسم نویسنده‌ها‌ی پرفروشی مانند جی‌کی رولینگ و استفن مه‌یر را شنیده‌ایم، اما امروزه هزاران زن با نویسندگی در خانه راه خود را به سوی موفقیت طی می‌کنند. فرصت‌ها و امکانات برای این منظور بی‌پایان است، هرچیزی از نوشتن کتاب کودکان گرفته تا کتاب‌های خودآموز، رمان‌های عاشقانه، و کتاب‌های آشپزی می‌تواند به شما کمک کند. نگران نباشید، لازم نیست حتما یک کتاب بنویسید که به عنوان نویسنده شناخته شوید. می‌توانید برای مجلات مقاله بنویسید.

نمد دوزی

نمدها از جمله محصولاتی هستند که کاربردهای زیادی در خانه‌ها دارند. تزیین و اکسسوری اتاق کودک، آشپزخانه، اتاق خواب، گل سر و دیگر چیزها از جمله راه‌کارهای استفاده از محصولات نمدی در خانه‌هاست. یکی از کارهای هنری که به زنان کارمند کمک می‌کند تا در خانه مشغول به کار شوند، نمد دوزی است. مطمئن باشید این کار چندان سختی نیست. شاید یک استاد کار ماهر در محل زندگی‌تان باشد که بتوانید روال کار را از او یاد گرفته و کسب و کار شخصی خودتان را راه اندازی کنید.

مشاور و مراقب کودک

شیفته‌ی نوزادها هستید؟ پس شاید کمک به خانواده‌هایی که منتظر به دنیا آمدن فرزندشان هستند برای شما مناسب باشد. برنامه‌ریزهای نوزاد در مورد تدارکات و آماده‌سازی در زمان تولد نوزاد و پس از آن به پدر و مادرها مشاوره می‌دهند. اگر به این نوع کارها علاقه‌مندید،April Beach یک دوره‌ی حرفه‌ای کامل حول این کار تدارک دیده است. در حقیقت، او می‌گوید یک برنامه‌ریز نوزاد می‌تواند در هر ساعت ۷۵ دلار کسب کند. آیا همیشه مراقب شرایط غیرایمن و طرفدار ایمنی نوزادان هستید؟ مشاوران ایمنی نوزاد یکی دیگر از مشاغل خانگی برای زنان محسوب می شود. آنها محیط خانه را بررسی می‌کنند تا شرایط خطرناک بالقوه را پیدا کنند و جهت ایجاد یک محیط ایمن برای نوزادان و کودکان، به اهالی خانه پیشنهاداتی بدهند.

آرایشگری

خانم‌ های کارمندی که هنر آرایشگری را بلدند. می‌ توانند در منزل خود اتاقی را بدین کار اختصاص داده و ساعاتی که پس از ساعات اداری در منزل هستند را درآمد کسب کنند. ایراد این کار آن است که فقط مشتری‌ های صبح را از دست می‌دهند. اما حسنش به این است که اگر کارتان خوب باشد مشتری زمانش را با شما تنظیم خواهد کرد. این کار درآمد بسیار خوبی دارد. می‌توانید آن را به عنوان یکی از مشاغل خانگی انتخاب کنید.

خیاطی

خانم‌های کارمند با آموزش هنر خیاطی می‌توانند ساعات حضور در منزل خود را به آن اختصاص دهند. این شغل نه تنها شیرین و لذتبخش است بلکه می‌تواند درآمد قابل قبولی را نیز برای آنان ایجاد نماید. دغدغه زنان و مردان متفاوت از یکدیگر است. شاید زنان در ساعات کاری خود دغدغه‌های متفاوتی داشته باشند یا بخواهند اوقات فراغت خود را به کار دیگری اختصاص دهند. کسب و کار زنانه در زندگی افراد به شکل قابل توجهی دخیل خواهد بود. بنابراین شما به عنوان یک خانم لازم است به نکات متعددی توجه داشته باشید. هنر دیگری که به خانم‌های علاقمند پیشنهاد می‌کنیم، دوخت و دوز و خیاطی است. شما با انواع دوخت‌ها می‌توانید به درآمد قابل قبولی دست یابید. مروارید دوزی، گل دوزی، دوخت با کاموا، نگین دوزی، پولک و منجوق دوزی از جمله هنرهایی است که در این دسته قرار می‌گیرند.

بافتنی

هنر بسیار آرام‌ بخش و جذاب بعدی که پیشنهاد ما به خانم کارمند جویای شغل دوم است، غرق شدن در دنیای رنگ‌هاست .این هنر وابسته به فصل خاصی نیست و می‌توان سفارش‌ ها زمستان بعدی را از بهار دریافت کرده و شروع به بافتن کنید . خانم کارمند ! شغل دومتان را رنگارنگ ببافید، لذت ببرید و پول بگیرید .آرامش داشتن برای شغل خانم ها می تواند بسیار مهم باشد و شما با انتخاب کسب و کارهایی که بیشتر زمان آن در اختیار خودتان است می توانید این آرامش را هم به افراد خانواده تزریق کنید و با آموزش کار در منزل برای خانم ها، آنها را در جهت یک فرایند قوی و روبه جلو قرار دهید.

نگهدارنده حیوانات خانگی

اگر شما عاشق حیوانات هستید و می توانید مراقبت های عالی را ارائه دهید، پس نگهداری از حیوانات خانگی یک کار پاره وقت در خانه برای شما ایده آل است. همانطور که از نام شغل پیداست، شما برای مراقبت از حیوانات خانگی خود در زمانی که آنها دور هستند، توسط مشتریان خود حقوق دریافت می کنید. مدیریت یک لیست آنلاین برای خدمات شما، البته برای ایجاد مشتریان شما ضروری است.

میزبان خواب و صبحانه

یکی دیگر از گزینه های کار از خانه، میزبانی تخت و صبحانه است. اگر اتاق اضافی یا مهمانسرا دارید، می توانید ملک خود را برای اجاره کوتاه مدت لیست کنید. با این اوصاف، مطمئن شوید که ملک شما دارای فهرست آنلاین است و تماس با شما آسان است. همچنین اطمینان حاصل کنید که ملک شما تمیز، راحت و دلپذیر است. در نهایت، مطمئن شوید که مهارت های اجتماعی لازم برای تعامل با مشتریان را دارید.

معلم زبان انگلیسی

بسیاری از مردم کشورهای دیگر انگلیسی را از طریق اینترنت یاد می گیرند. به این ترتیب، یک صنعت کامل وجود دارد که افراد با مهارت های ارتباطی خوب انگلیسی را برای آموزش به مشتریان در سراسر جهان استخدام می کند. با این حال، توجه داشته باشید که اگرچه تجربه اغلب مورد نیاز نیست، تسلط به یک زبان خارجی ممکن است برای برخی از شرکت‌ها لازم باشد. معلم زبان انگلیسی یکی از بهترین مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان است.

معلم آنلاین

تدریس خصوصی آنلاین نیز یکی از آن مشاغل بدون تجربه است که می تواند شما را به درآمد اضافی برساند. در حالی که نیازی به داشتن هیچ تجربه ای به عنوان معلم ندارید، این شغل ممکن است به دانش گسترده ای در زمینه خاصی نیاز داشته باشد، به خصوص اگر به مشتریانی در سطوح بالاتر علمی مانند دانشجویان کالج تدریس می کنید.

نویسنده آنلاین

نوشتن آنلاین اساساً شامل تولید محتوای مکتوب برای مشتریان شما است و هر چیزی را از نوشتن نامه‌ها گرفته تا پیش‌نویس مقاله را پوشش می‌دهد. بسیاری از کارهای نویسندگی به تجربه اندک یا بدون نیاز دارند، به ویژه کارهای نوشتن ساده تر. به عنوان مثال، CustomEssayMeister نویسندگان مستقلی را استخدام می کند که تجربه ای ندارند، مشروط بر اینکه بتوانند خروجی با کیفیت بالا تولید کنند. با این حال، داشتن مهارت های نوشتاری موثر یک مزیت است. این راز نیست که خدمات نوشتن به کیفیت پرداخت کنندگانی که ارائه می دهند توجه دارند. به همین دلیل ممکن است شرکت‌ها از متقاضیان بخواهند که مدرکی دال بر شایستگی خود را نشان دهند، به عنوان مثال، با نوشتن یک مقاله آزمایشی در مورد موضوع مورد نظر. استفاده از ابزارهایی مانند Grammarly می تواند کارهای شما را در نوشتن محتوا بسیار آسان کند. برای اطلاعات بیشتر، Grammarly Review را بررسی کنید.

وبلاگ نویس

به عنوان یک وبلاگ نویس، کار اصلی شما تولید محتوا برای وب سایت شخصی خود است. می توانید از ابزارهایی مانند Semrush و Ahrefs برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای یافتن موضوعات مرتبط با توجه به جایگاه خود استفاده کنید. صرف نظر از اینکه چه چیزهایی را به اشتراک می گذارید، چه دستور العمل ها، چه آموزش های صنایع دستی خود را انجام دهید، یا نظرات شما در مورد محصولات، هدف شما این است که محتوای خود را ارزشمند کنید تا دنبال کننده های اینترنتی خود را افزایش دهید و تبلیغات شرکت ها را جذب کنید. تجربه در این زمینه ضروری نیست، اما خلاقیت قطعا می تواند شما را به جایی برساند.

شما همچنین می توانید یک وبلاگ نویس در هر شبکه اجتماعی باشید که در حال حاضر تعداد زیادی از آنها وجود دارد. بیایید tiktok را به عنوان مثال در نظر بگیریم. شما باید محتوای متفاوتی ایجاد کنید که برای مشترکین شما جالب باشد و اگر حداقل مهارت های بازیگری کمی دارید، می توانید از قبل مشهور شوید. هر چه بیشتر بدانید، فرصت های بیشتری پیش روی شماست. اما اگر چیزی نمی دانید، می توانید همه چیز را از ابتدا یاد بگیرید. آیا می توانید سینت سایزر را بازی کنید؟ آره؟ خوب! نمیتونی مشکلی نیست، یک سینت سایزر دیجیتال برای مبتدیان بگیرید، ویدیوها را در یوتیوب پیدا کنید و یاد بگیرید، و می توانید ویدیوها را در TikTok آپلود کنید که چگونه یاد می گیرید تا مشترکین شما این تجربه را با شما تجربه کنند.

رونویسی

این کار اساسا شامل تبدیل فایل های صوتی به رونوشت با گوش دادن است. اکثر شرکت‌های رونویسی نیازی به تجربه ندارند، اگرچه مهارت‌های شنیداری و تایپ کردن مطمئناً برای مؤثر بودن در این شغل مورد نیاز است.

مترجم آنلاین

از شما می خواهد که اسناد صوتی یا نوشتاری را از یک زبان به زبان دیگر ترجمه کنید. در حالی که مشاغل پیشرفته تر نیاز به تجربه دارند، کارهای ساده تر برای مبتدیان عالی هستند. با این حال، مطمئن شوید که به زبان خارجی که انتخاب می کنید مسلط هستید و نه تنها به معنای واقعی کلمه ترجمه می کنید، بلکه زمینه فرهنگی را نیز در نظر می گیرید.

دستیار مجازی

مانند یک دستیار سنتی، کار دستیار مجازی شامل اجرای وظایفی است که توسط کارفرمای شما به شما محول شده است، مانند رونویسی داده ها، تهیه پیش نویس نامه ها و مدیریت برنامه ها در میان کارهای دیگر. این شغل به تجربه کمی نیاز دارد، اما مهارت‌های نرمی مانند توجه به جزئیات، مهارت‌های سازمانی، اخلاق کاری قوی و مهارت‌های ارتباطی حیاتی هستند.

تستر وب سایت

تست وب‌سایت شامل پیمایش در وب‌سایت‌های داده شده و ارائه مروری بر تجربه پس از آن است. هدف این است که به یک شرکت دیدگاه مشترک کاربر در مورد کاربرپسند بودن یک وب سایت بدهد. با این حال، توجه داشته باشید که وظایف آنچنان زیاد نیست، و بنابراین این به عنوان یک شغل پاره وقت ایده آل تر از استخدام تمام وقت است.

ارزیاب موتور جستجو

وظیفه اصلی این کار ارزیابی کارایی موتورهای جستجو در ارائه نتایج است. به عنوان مثال، موضوعی توسط شرکت شما برای جستجو در اختیار شما قرار می گیرد و سپس نتایج را از نظر صحت و مرتبط بودن ارزیابی می کنید. هنگام ثبت نام برای این شغل نیازی به تجربه نیست، اگرچه شرکت ها معمولاً هنگام بررسی متقاضیان به دنبال دانش گسترده در موضوعات مختلف و فرهنگ معاصر هستند. این یکی از بهترین مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان است.

بازاریاب تلفنی

کار یک بازاریاب تلفنی خانگی به طور کلی مانند یک بازاریاب تلفنی مستقر در یک دفتر است. و درست مانند نحوه استخدام شرکت‌ها از بازاریاب‌های تلفنی که هیچ تجربه‌ای ندارند، شما به راحتی می‌توانید یک شغل بازاریابی تلفنی خانگی بدون هیچ پیش‌زمینه‌ای در این زمینه پیدا کنید. با این وجود، مهارت‌های نرمی مانند ارتباط مؤثر و همچنین صبر و اراده برای فردی که برای این شغل درخواست می‌کند مورد انتظار است.

نماینده خدمات مشتری

اگرچه کار به عنوان نماینده خدمات مشتری به طور سنتی مبتنی بر دفتر بوده است، امروزه شرکت های بیشتری به کارمندان اجازه کار از راه دور را می دهند. هیچ تجربه ای برای این کار لازم نیست، اما احتمالاً قبل از اینکه به اندازه کافی شایستگی برای شروع کار در خانه داشته باشید، دوره آموزشی را پشت سر خواهید گذاشت.

مدیر رسانه های اجتماعی

همانطور که از نام شغل مشخص است، مدیر رسانه های اجتماعی در مورد مدیریت محتوا در رسانه های اجتماعی با هدف افزایش حضور آنلاین، پیشرفت نام تجاری و تقویت روابط با مشتری است. در حالی که معمولاً برای مدیران رسانه های اجتماعی حتی بدون هیچ تجربه ای استخدام می شود، دانش در مورد نحوه عملکرد رسانه های اجتماعی برای این شغل ضروری است.

معلم موسیقی

به عنوان یک معلم موسیقی، وظیفه اصلی شما الهام بخشیدن به نسل بعدی نوازندگان است. فرقی نمی‌کند که آن‌ها آرزوی حرفه‌ای شدن دارند یا فقط برای لذت می‌نوازند، آموزش موسیقی می‌تواند شغلی پرارزش و رضایت‌بخش باشد. اکثر معلمان موسیقی یا در مدرسه به عنوان معلم مشاء کار می کنند یا در خانه. در واقع، بسیاری از معلمان موسیقی هر دو را انتخاب می کنند. و درآمد خود را در کنار کار آموزشی با اجرای کنسرت تکمیل کنند.

به‌ عنوان یک معلم موسیقی، راهنمایی دانش‌آموزان و دانش‌آموزان نه‌تنها برای تمرین خوب در خارج از درس، بلکه استفاده از منابع رایگان شگفت‌انگیز در اینترنت برای کمک به توسعه مهارت‌هایشان همیشه مفید است. وب‌سایت‌هایی مانند www.teds-list.com که مشاوره و آموزش‌های مربوط به سازها را در مورد همه سازها ارائه می‌دهند، می‌توانند کمک بزرگی کنند. و بهتر از همه، علاوه بر کمک به دیگران برای افزایش عشق خود به موسیقی، مهارت‌ها و عشق خود به موسیقی را نیز توسعه خواهید داد!

افیلیت مارکتر

برای کسانی که با بازاریابی وابسته آشنا نیستند، این فقط بازاریابی ارجاعی است که در آن کمیسیون دریافت می کنید. فرض کنید شما یک وب سایت دارید و کتابی را در آمازون معرفی می کنید. هنگامی که بازدید کننده روی پیوند وابسته کلیک می کند و کتاب را می خرد، آمازون درصدی از فروش را به شما پرداخت می کند. مردم عاشق بازاریابی وابسته هستند زیرا می توانند با هزینه های کم شروع به کسب درآمد منفعلانه کنند.

انیماتور

آیا شما فردی هنرمند و خلاق هستید که قادر به ایجاد انیمیشن و جلوه های بصری برای تلویزیون، فیلم، بازی های ویدئویی و سایر انواع رسانه ها هستید؟ سپس می توانید به عنوان یک انیماتور آزاد کار از راه دور انجام دهید.

مشاوره و مربی گری

اگر تجربه و دانشی در زمینه خاصی دارید، آن را از طریق مربیگری شغلی با دیگران به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال، اگر شما یک حسابدار یا وکیل هستید، می توانید مشاوره شغلی را با یک پنی به مشاغل کوچک ارائه دهید. همچنین می‌توانید در مورد نحوه استفاده از یک برنامه نرم‌افزاری جدید یا نحوه سازگاری بیشتر با محیط‌زیست با کسب‌وکارها مشورت کنید.

طراح گرافیک

بسیاری از کسب و کارها به شخصی برای طراحی لوگو، وب سایت یا تبلیغات بصری نیاز دارند. اگر مدرک یا گواهینامه ای در این زمینه دارید، می توانید سالانه حقوق راحت دریافت کنید. هرچه ماهرتر باشید، مشتریان بیشتری را از طریق دهان به دهان دریافت خواهید کرد.

کارشناس امنیت اینترنت

به عنوان یک متخصص امنیت اینترنت، شبکه‌ها را از نظر تهدیدات امنیتی رصد می‌کنید و استانداردهای امنیتی را پیاده‌سازی می‌کنید. همچنین می توانید سیستم های حفاظت از داده ها را نیز نصب کنید. با توجه به توجهی که امنیت آنلاین به خود جلب کرده است، انتظار می‌رود این آگهی شغلی طی چند سال آینده به طور پیوسته رشد کند.

معاملات ملکی

در حالی که می توانید یک تجارت واقعی را از خانه خود راه اندازی کنید، تا زمانی که مجوز املاک و مستغلات ایالت خود را دارید، همچنان باید خانه را به خریداران بالقوه نشان دهید. اما فراموش نکنید که باید خانه را نیز برای نمایش آماده کنید. به لطف فناوری، می‌توانید به یک مشاور املاک مجازی تبدیل شوید که در آن می‌توانید ملکی را بدون نیاز به حضور در آنجا نشان دهید.

آژانس مسافرتی

با وجود این واقعیت که سایت های مسافرتی متعددی وجود دارند که برنامه ریزی یک سفر را آسان می کنند، اما هنوز هم می تواند زمان بر باشد. علاوه بر این، ممکن است شرایط خاصی در سفر وجود داشته باشد که شما از آن بی اطلاع باشید. به همین دلیل است که هنوز فرصت‌های شغلی برای آژانس‌های مسافرتی وجود دارد تا بتوانند وب را برای بهترین معاملات جستجو کنند، مشاوره را به اشتراک بگذارند یا برنامه‌های سفر را برنامه‌ریزی کنند.

سخن آخر

از آنجایی که زنان بیشتر و بیشتری می خواهند بدانند چگونه می توانند از طریق اینترنت درآمد کسب کنند، مشاغل آنلاین از خانه به سرعت به یک گزینه مناسب تبدیل می شوند. این 30 شغل مناسب که زنان می توانند بدون تجربه از هر کجا انجام دهند، به زنان انعطاف پذیری و درآمد مورد نیاز آنها را می دهد. با این حال، زنان باید توجه داشته باشند که در حالی که اکثر این مشاغل از راه دور ابتدایی نیازی به تجربه ندارند، معیارها و پاداش تعیین شده توسط شرکت ها هنوز متفاوت است. نکته مهم این است که شما شرایط خود را در نظر بگیرید و تحقیق کنید تا بدانید کدام شغل به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *