گوشواره دخترانه

گوشواره دخترانه


گوشواره به عنوان یکی از زیباترین اکسسوری ها و تکمیل کننده استایل یک دختر محسوب می شود.  بسیاری از افرادی که از گردنبند، انگشتر و دستبند استفاده می‌کنند، گوشواره را به عنوان جزء اصلی زیورآلات خود می‌دانند. البته قابل ذکر است که گوشواره دخترانه دارای مدل‌های متفاوتی مانند گوشواره حلقه‌ای ساده، گوشواره میخی یه قلب توپر، گوشواره آویزدار، گوشواره میخی قلب توخالی،‌ گوشواره بخیه‌ای، گوشواره فانتزی و… است. برای آشنایی بیشتر شما با مدل‌های مختلفی این زیورآلات در ادامه متن توسط گالری آرامه به توضیحاتی درباره این موضوع بپردازیم، با ما همراه باشید.

چرا باید از گوشواره دخترانه استفاده کنیم؟

بسیاری از خانم‌ها تصور دارند که به خاطر استایل متفاوت به صورت کژوال یا رسمی استفاده از گوشواره برای آنها مناسب نیست. در صورتی که گوشواره دارای مدل‌های متفاوتی برای هر استایل همراه با تطابق و بسیار شیک است.

دقت داشته باشید که استفاده از گوشواره یک جلوه‌ای بسیار خاص به هرگونه استایل اضافه می‌کند. شما تنها باید توانایی انتخاب گوشواره متناسب با استایل خود را مانند گوشواره آویز‌دار، گوشواره بخیه‌ای، حلقه‌ای، میخی و… داشته ‌باشید.

برای مثال اگر شما به عنوان یک خانم زیبا استایل رسمی دارید، مسلماً استفاده از گوشواره‌های فانتزی برای شما مناسب نیست و پیشنهاد می‌کنیم از گوشواره‌های مرواریدی، گوشواره‌های میخی مانند گوشواره میخی قلب توپر یا گوشواره میخی قلب توخالی استفاده کنید.

برای خرید گوشواره ما به شما گالری آرامه را پیشنهاد می‌کنیم، این گالری برای هر نوع استایل دارای گوشواره‌های متفاوت و زیبا است.

آشنایی با قسمت‌های مختلف گوشواره دخترانه:

شما برای انتخاب یک گوشواره مناسب باید به قسمت‌های مختلف آن آشنا شوید. زیرا در برخی از گوشواره‌ها یک‌ سری از قسمت‌ها وجود ندارد و این موضوع باعث می‌شود که شما انتخاب مناسبی نداشته باشید. به صورت کلی هر گوشواره با توجه به طراحی ساختار خود تشکیل شده از اشک، هوب، کلیپس، پشت گوش و پیچ می‌باشد‌.

·        اشک (Drop):

اگر گوشواره از طراحی آویزان از گوشت استفاده کند قسمتی که از لاله گوش آویزان می‌شود، اشک نام دارد.

·        کلیپس (Ear Clip ):

 قسمتی که از گوشواره در گوش شما قرار می‌گیرد کلیپس نام دارد که به صورت خیلی نرم طراحی شده و شما آن را احساس نمی‌کنید.

·        هوب(Hoop):

اگر شما از مدل‌های گوشواره مانند گوشواره‌های میخی استفاده کنید؛ قسمت دایره‌ای شکل جلوی سوراخ گوش که روی لاله قرار گرفته و به سمت پشت حرکت دارد، هوب گفته می‌شود.

·        پیچ ( Screew):

در زمان قدیم برای نگه داشتن گوشواره‌های میخی در گوش از نوعی پلاستیک یا قطعه طلا به عنوان پشت گوشواره استفاده می‌شد. امروزه قطعه‌ای پیچی شکل در پشت گوشواره طراحی شده‌است که گوشواره را به صورت ثابت و بدون خطر افتادن در گوش نگه می‌دارد.

·        پشت گوش (Ear Backs):

پشت گوش در برخی از مواقع فلز کوچک یا پلاستیکی است که در پشت گوش قرار گرفته و می‌تواند گوشواره را محکم و ثابت کند.

انواع مدل گوشواره‌های دخترانه در گالری آرامه:

ما در گالری آرامه گوشواره دخترانه در مدل‌های متنوعی ارائه کرده ایم؛ زیرا هر گوشواره کاربرد متفاوتی نسبت به گوشواره دیگر دارد. شما برای خرید گوشواره باید نسبت به اطلاعاتی مانند مناسب بودن رنگ گوشواره با پوست، نوع گوشواره با استایل، انتخاب گوشواره همیشگی یا انتخاب گوشواره برای مهمانی، استفاده از گوشواره در مکان کار یا در خانه، خرید به گوشواره به صورت ست یا به صورت تک و… آشنا باشید.

همچنین اگر قصد خرید دستبند، ست کامل طلا، نیم ست، النگو، گردنبند و هر زیورآلات دیگری را دارید، گالری آرامه در خدمت شماست.

۱_ گوشواره‌های میخی ( Stud):

گوشواره دخترانه

همانطور که می‌دانید یکی از محبوب‌ترین نمونه‌های گوشواره دخترانه گوشواره‌های میخی بوده، که امروز به دلیل وزن پایین و شیک بودن آنها استفاده بسیار بالایی دارند. ساختار این گوشواره‌ها به صورت میخ پین شده است که در داخل سوراخ گوش قرار گرفته و با نگهدارنده‌هایی از جنس فلز یا پلاستیک در پشت گوش ثابت می‌شوند. البته در برخی از مواقع شما می‌توانید از گوشواره‌های میخی پیچ‌دار استفاده کنید که ساختار ثابت‌تر و محکم‌تری دارند.

گوشواره‌های میخی معمولاً در بسیاری از طراحی‌ها کوچک بوده و در بین خانم‌های جوان به دلیل ساختار ظریف آنها و نزدیکی آنها به لاله گوش محبوبیت بالایی دارند. همچنین در طراحی‌های مختلف گوشواره میخی معمولاً از سنگ‌های قیمتی، فیروزه، عقیق، مروارید و در برخی از مواقع حتی الماس نیز استفاده می‌شود. اما شما می‌توانید از گوشواره‌های تمام طلا مانند گوشواره میخی قلب توپر یا گوشواره میخی قلب توخالی استفاده کنید.

برای استفاده از گوشواره‌های میخی تفاوتی ندارد که شما چه استایلی دارید. از شلوار جین استفاده می‌کنید یا تیپ رسمی، زیرا این گوشواره متناسب با تمامی استایل‌های موجود می‌باشد. همچنین بسیاری از خانم‌های جوان دارای گوش‌های کوچک بوده و استفاده از گوشواره‌های بزرگ برای آنها مناسب نیست. به همین دلیل گوشواره‌های میخی به عنوان محبوب‌ترین انتخاب برای آنها شناخته می‌شود.

در صورت تمایل به خرید گوشواره‌های میخی در نمونه‌های متفاوت مانند گوشواره گره تیفانی پیشنهاد می‌کنیم از سایت گالری آرامه دیدن کنید.

۲_ گوشواره دخترانه آویزی ( Dangle):

نمونه دیگری از گوشواره دخترانه که قصد معرفی آن را به شما داریم، گوشواره‌های آویزی هستند. این گوشواره‌ها طراحی مشابهی با گوشواره‌های قطره‌ای دارند که در موارد بعد به توضیح آن‌ها خواهیم پرداخت.

در زمینه طراحی گوشواره‌های آویزی می‌توان گفت که همانند یک لوستر آویزان از گوش شما، همراه با سنگ‌ها و جواهرات قیمتی یا طراحی تمام طلا طراحی شده است. در برخی از مواقع ‌این طراحی ظاهری تخت و مسطح دارد که به دلیل طول بسیار بیشتر از آن از گوشواره‌های دیگر است.

به صورت کلی، گوشواره‌های آویزی از زیبایی بیشتری نسبت به گوشی‌های دیگر در استایل‌های فانتزی و حتی رسمی برخوردار هستند. اما از معایب این گوشواره می‌توانیم به امکان گیر کردن آن به موهای شما اشاره داشته باشیم. به همین دلیل در زمان خرید گوشواره‌های آویزی باید به این موضوع دقت کنید که این نمونه از گوشواره به هیچ عنوان مناسب برای استفاده روزانه یا محل کار نیستند.

گوشواره‌های آویزی معمولاً دارای طراحی‌های مختلفی مانند مربعی، دایره‌ای، مثلثی و بیضی بوده که باعث می‌شود برای استفاده در مهمانی‌ها بسیار لوکس و زیبا باشند. در صورتی که به خرید گوشواره‌های آویزی علاقه‌مند شدید می‌توانید از گالری آرامه به صورت آنلاین و حضوری دیدن کنید.

۳_ گوشواره‌های قطره‌ای (Drop):

گوشواره دخترانه

از نمونه‌های محبوب گوشواره دخترانه از طراحی قطره‌ای بهره برده است، که نسبت به گوشواره‌های دیگر بزرگ‌تر بوده و آویز‌های آن در زیر گوش قرار می‌گیرند. البته قابل ذکر است که بزرگ بودن گوشواره‌های قطرهای به معنی تجملی بودن آنها مانند گوشواره‌های آویزی نیست. این گوشواره‌ها معمولاً از طراحی ساده و شبیه قطره برخوردار هستند.

گوشواره‌های قطره‌ای معمولاً از طراحی تمام طلا یا طراحی ترکیبی یا جواهرات و سنگ‌های گران قیمت استفاده کرده و به وسیله یک میخ یا فلز خمیده از سوراخ گوش شما آویزان می‌شود. برای مثال گوشواره رو مد نظر داشته باشید که از یک زنجیر در گوش شما آویزان بوده و در آن یک سنگ گران قیمت مانند مروارید یا الماس کار شده است. مسلما این گوشواره برای تمامی استایل‌ها و مجالس مناسب می‌باشد.

برخی از افراد فکر می‌کنند که گوشواره‌های قطره‌ای مانند گوشواره آویزی حرکت بسیار زیادی دارند. در صورتی که این گوشواره ساده و کمی آویزان است به همین دلیل در گوش شما محکم و ثابت می‌ماند.

اگر شما نیز مانند هزاران نفر دیگر قصد استفاده از گوشواره‌های قطره‌ای را دارید؛ پیشنهاد می‌کنیم برای استفاده روزانه و سرکار از گوشواره‌های تمام طلا به صورت قلب، بیضی، دایره، کشیده یا مثلثی سر پایین و برای استفاده در مجالس ترکیبی از طلا و سنگهای قیمتی استفاده کنید.

گالری آرامه به عنوان یکی از قوی‌ترین گالری‌های مرکز تهران ارائه دهنده تمامی نمونه‌های گوشواره دخترانه ذکر شده به شما به صورت تمام طلا یا ترکیب با سنگ‌های قیمتی است. برای مشاهده نمونه‌کارهای گالری آرامه از سایت ما دیدن کنید.

سوالات متداول

۱_ آیا از گوشواره‌های میخی برای مجالس نیز می‌توانیم استفاده کنیم؟

بله. گوشواره‌های میخی از طراحی خاصی برخوردار بوده و برای تمامی لوکیشن‌های خاص مانند سرکار مجالس، حتی استفاده روزانه مناسب می‌باشند.

۲_ کدام گوشواره از قیمت کمتری برخوردار است؟

قیمت گوشواره با توجه به وزن آن تعیین می‌شود و مسلما گوشواره‌های میخی نسبت به قطره‌ای و آویزی از قیمت کمتری برخوردار هستند.

۳_ آیا گوشواره آویزی و قطره‌ای یکی هستند؟

خیر. گوشواره‌های آویزی از طراحی بسیار بزرگتری نسبت به گوشواره‌های قطره‌ای برخوردار بوده و در گوش حرکت خواهند کرد.

سخن پایانی:

در این متن به صورت کامل برای شما مدل‌های مختلف گوشواره دخترانه را معرفی کردیم. اگر قصد خرید هر کدام از موارد ذکر شده را دارید سایت گالری آرامه با کمترین قیمت بازار برای خرید باکیفیت و مقرون به صرفه در خدمت شماست. با خرید از سایت گالری آرامه میتوانید سفارش داده و در کمترین زمان ممکن آنها را دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *