گردنبند طلا مناسب برای مراسم عروسی

زمانی که قرار است به مراسم عروسی بروید و یا خودتان عروس هستید، یکی از مهم ترین مولفه هایی که خانم ها باید به آن توجه داشته باشند، گردنبندی است که قرار است از آن استفاده کنند. این گردنبندها را باید با توجه به چند نکته مهم انتخاب کنید. این موضوع در ابتدا بسیار ساده به نظر می رسد، اما زمانی که به درستی به آن توجه کنید، متوجه می شوید که اگر انتخاب خوبی نداشته باشید نه تنها لباس شما بلکه گردنبندی که انتخاب کرده اید نیز جلوه خوبی ندارد و استایل شما را کاملا نامتناسب نشان خواهد داد. برای انتخاب گردنبند طلا مناسب برای مراسم عروسی این مقاله از گالری طلا و جواهرات آرامه را تا انتها مطالعه نمایید.

انواع گردنبند

ابتدا بهتر است انواع گردنبندها را بشناسید و سپس به بررسی این موضوع بپردازیم که آیا انواع گردنبندها می توانند گزینه های مناسبی برای مراسمات عروسی باشند یا خیر. زمانی که انواع زنجیرها، پلاک ها یا همان آویزها را بشناسید می توانید خودتان تاحدودی تشخیص دهید که آیا انتخاب درستی داشته اید یا خیر.

·        گردنبندهای آویزدار فانتزی

گردنبندهای آویزدار فانتزی و غیر فانتزی از گردنبندهای هستند که دارای یک زنجیر و یک آویز جداگانه می باشند. معمولا نوع و مدل آویزی که انتخاب می کنید کاملا بستگی به سلیقه و سن و کاراکتر شخصیتی شما دارد. این نوع از گردنبندها مانند قلب سه بعدی دلبر می توانند برای مراسمات عروسی گزینه مناسبی باشند، به شرط آن که لباس شما از رنگ های ساده و از یقه های بسته تشکیل شده باشد.

·        گلوبندها

گلوبندها انواعی از گردنبندها هستند که کاملا دور گلو پیچیده می شوند و می توانند جذابیت زیادی را به بخش گردن بدهند. اگر دوست دارید تا از این مدل از گردنبندها در مراسمات عروسی استفاده کنید باید به چند نکته حتما توجه کنید. اولا آن که استفاده از گلوبندها با لباس های شب دنباله دار حذابیت ندارد و باید لباستان نیمه اسپرت باشد. مورد دوم نیز ان است که دور یقه باید کاملا باز باشد تا گلوبند مجال جلوه گری پیدا کند. به طور مثال لباس هایی با یقه قایقی و دکلته می توانند گزینه های مناسبی باشند که در کنار این مدل از گردنبند استفاده کنید.

زمانی که قرار است به مراسم عروسی بروید و یا خودتان عروس هستید، یکی از مهم ترین مولفه هایی که خانم ها باید به آن توجه داشته باشند، گردنبندی است که قرار است از آن استفاده کنند.

·        گردنبندهای چوکر

چوکرها معمولا از گلوبندها کمی بلندتر هستند اما هنوز هم تاحدودی دور گردنی به حساب می آیند. اگر دوست دارید تا از گردنبندهای چوکر استفاده کنید، بهتر است بدانید که این مدل از گردنبندها می توانند با لباس های مختلفی در مراسمات عروسی استفاده شوند. غالبا گردنبندهایی که عروس خانم ها استفاده می کنند نیز از نوع چوکر است زیرا هم طول مناسبی دارد و هم آن که می تواند جلوه زیبایی داشته باشد. ما در گالری آرامه به شما گردنبند سه مارکیز آبی را پیشنهاد می دهیم.

·        گردنبندهای پرنسسی

اندازه گردنبندهای پرنسسی نیز بلندتر از گردنبندهای معمولی است. این مدل از گردنبندها با لباس هایی که دارای یقه های بسته هستند، جلوه زیبایی پیدا می کنند. بهتر است از استفاده کردن گردنبندهای پرنسسی همراه با لباس های دکلته و یا یقه بار جلوگیری کنید. البته با تاپ های بندی و یا لباس هایی که دارای بندهای نازکی بر روی سرشانه ها می باشند، گردنبندهای پرنسسی می توانند زیبایی زیادی را به وجود بیاورند. گردنبند پرنس آرامه در این زمینه می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

·        گردنبندهای جشنی

این مدل از گردنبندها که به صورت اختصاصی گردنبندهای جشنی یا ضیافتی نام دارند، می توانند یکی از بهترین موارد و گزینه ها برای آن باشند که در میهمانی ها و جشن ها از آن ها استفاده کنید. معمولا زمانی که این گردنبندها را استفاده می کنید، متوجه می شوید که جایی بین استخوان ترقوه و بین سینه ها قرار می گیرند. بنابراین نوع یقه لباس شما اهمیت زیادی در استفاده از آن ها ندارد.

·        گردنبندهای اپرا

اندازه گردنبندهای اپرا بلندتر بوده و معمولا به عنوان گردنبندهای رومانتویی نیز از آن ها استفاده می شود. این مدل از گردنبندها می توانند با لباس های مختلفی استفاده شوند. اما بهتر است از آن ها در مراسمات عروسی و میهمانی ها استفاده نکنید، زیرا گردنبندهای اپرا را با لباس های یقه اسکی استفاده می کنند که غالبا در مراسمات عروسی پوشیده نمی شود.

·        گردنبندهای کمند

گردنبندهای کمند نیز بلندترین مدل های گردنبند می باشند. نام دیگر این مدل از زیورآلات، گردنبندهای طنابی یا ریسمانی نیز می باشد. هیچ گیره ای در آن ها وجود ندارد و معمولا دارای طول 80 الی 90 سانتی متر می باشند. می توانید با دو بار چرخاندن گردنبند به دور گردن خود، به صورت دو لایه آن را استفاده کنید.

این مدل های گردنبند هر کدام می توانند گزینه بسیار مناسبی باشند که با توجه به سبک لباسی که می پوشید، یکی از آن ها را انتخاب کنید. یادتان باشد اگر حتی دوست دارید تا چند گردنبند را بر روی هم استفاده کنید، نباید بیشتر از دو عدد را انتخاب کنید. این کار باعث می شود تا استایل مناسب تری داشته باشید.

نکات مهم در انتخاب گردنبند و لباس

زمانی که قرار است در یک مراسم عروسی شرکت کنید، لازم است تا به چند نکته بسیار مهم نیز توجه داشته باشید. این نکات بسیار مهم می توانند به شما کمک کنند تا لباسی که انتخاب کرده اید را با گردنبند طلا مناسب برای مراسم عروسی خود ست کنید. حتما به این موارد توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین استایل را داشته باشید.

گردنبند مروارید کنیک شرابه ای

·        رنگ

اولین مورد در خصوص تناسب رنگ لباس و گردنبند طلایی است که انتخاب می کنید. گردنبندهای طلا می توانند در سه رنگ زرد، سفید و رزگلد دیده شوند. هر کدام از این سه رنگ نیز به شکلی هستند که با یک طیف خاص از رنگ لباس ها می توانند جذابیت داشته باشند.

·        نوع یقه لباس

مورد بعدی در خصوص نوع یقه لباس و نوع گردنبندی است که استفاده می کنید. نباید با لباس های یقه بسته، گردنبندهای گردنی بپوشید و یا برعکس. این موضوع تاثیر منفی بسیار زیادی بر روی استایل شما خواهد داشت.

·        ضخامت گردنبند

معمولا بهتر است از گردنبندهای ضخیم و کلفت برای مراسمات عروسی استفاده نکنید. هرقدر ظرافت کار بیشتر باشد، جذابیت های بیشتری را نیز می توانید به نمایش بگذارید. به همین خاطر نیز باید بگوییم که گردنبندهای ظریف و یا با ضخامت متوسط می توانند گزینه های بهتری باشند.

گالری آرامه

در خصوص اینکه چه نوع گردنبندی می تواند برای شما مناسب باشد صحبت کردیم. اما اینکه گردنبندهای خود را از چه مکانی خریداری کنید، می تواند اهمیت بسیار بیشتری داشته باشد. گالری آرامه یکی از گالری های طلایی است که طلاهای بسیار جذاب و زیبایی را می تواند برای شما داشته باشد. این گالری علاوه بر قیمت مناسب و طلاهای باکیفیت، دارای کارشناسان و فروشندگانی است که می توانند اطلاعات زیادی را در مورد طلاها در اختیار شما قرار دهند. در صورتی که نمی دانستید تا کدام یک از گردنبندها را انتخاب کنید، بهتر است با مشورت فروشندگان این کار را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: نحوه صحیح ست کردن جواهرات با لباس

کلام پایانی

در طول این مقاله توضیح دادم که گردنبند طلا مناسب برای مراسم عروسی می توانند کاملا متفاوت از گردنبندهایی باشند که در طول روز و یا در میهمانی ها و دورهمی های دوستانه استفاده می کنید. اگر این نکاتی که مربوط به انتخاب گردنبند می شوند را رعایت کنید، متوجه می شوید که استفاده از گردنبندها در کنار لباس های مجلسی، لباس شب و لباس عروس می تواند جلوه بسیار زیبا و فوق العاده ای برای شما داشته باشد. در صورتی که هر گونه سوال، انتقاد و یا پیشنهادی در زمینه ارائه خدمات و اطلاعات از سوی ما داشتید، می توانید آن را با ما در میان گذاشته و به ما کمک کنید تا هرچه بهتر و بیشتر به شما خدمات رسانی کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *