من این مسیر رو از صفر و بدون سرمایه اولیه شروع کردم.

چیزی که خیلی بهش برمیخوردم این باور غلط بود که خانم ها نمیتونن تو این بازار موفق بشن، ولی این مسیر رو با هر سختی و چالش هایی که بود گذروندم و تونستم کارآفرینی کنم.

و الان بعد از 11 سال تجربه های شکست و موفقیت این دوره رو طراحی کردم که بصورت جامع همه اون چیزهایی که باعث میشه یه نفر خیلی سریع بتونه صاحب یه گالری طلای آنلاین بشه و به درآمد برسه رو یاد بدم.

برای اینکه ثابت کنم تو همین جامعه ایران با همین شرایط میشه با سرمایه خیلی کم و البته یاد گیری مهارت از خونه شروع کرد و با پشتکار و اجرای تکنیک هایی که میگم صاحب کسب و کار و برند خودت بشی.

خداروشکر بعد از برگزاری پنج دوره موفق، نتایج عالی از هنرجوها بدست آمده که با برندهای خودشان در بازار در حال فعالیت هستند و پایین تر چندین مورد آنها معرفی شده است.

راه اندازی گالری طلا در اینستاگرام

با کمترین سرمایه اولیه

شرایط کلی دوره

2 ماه آموزش و انجام تمرین

12 فصل آموزشی بصورت ویدیو های
ضبط شده با کیفیت

4 ماه همراهی در گروه

جلسات آنلاین پرسش و پاسخ با مدرسین و منتورینگ دوره

عضویت در گروه شبکه سازی هنرجویان

اخذ مدرک پایان دوره

این دوره به صورت تعاملی می باشد و پیش رفت دوره با ارسال تمرین و دریافت بازخورد صورت میپذیرد.

این دوره مناسب چه افرادی است؟

دو ویژگی خیلی مهم است که شرکت کنندگان این دوره باید داشته باشند . اول مشتاق و علاقه مند به یادگیری این نوع مهارت ها باشند و دوم اینکه شخصیت اقدام گرایی در دوره داشته باشند یه این معنی که جلسات را در روز های مشخص شده در تقویم بینند و همچنین تمرینهای هر جلسه را انجام و در زمان مشخص شده ارسال نمایند . در غیر این صورت هیچ پیش زمینه ای برای شرکت در این دوره میاز نیست. اگر به زیور آلات و طلا علاقه دارید و قصد دارید کسب و کار شخصی خودتان را در اینستاگرام راه اندازی کنید و حاضر هستید زمان کافی برای آموزش دیدن و اجرای نمرین هااختصاص بدهید ، این دوره به شما کمک میکند تا در طول دو ماه صاحب برند و گالری طلای خود بشوید

سرفصل های دوره

در این جلسه که به نوعی جلسه مقدمه می باشد علاوه بر اینکه با داستان مهدیس و آرامه آشنا میشوید، ساختار دوره و استراتژی آن جهت درک بهتر شما و گرفتن نتیجه بهتر، توضیح داده می شود.

در این جلسه با 7 مرحله از نقشه راه این مدل کسب وکار و به رسیدن به درآمد آشنا می شوید که دید جامعی از این بیزینس به شما می دهد.

این جلسه درباره خلق برند گالری شماست که با توضیحاتی درباره نام و شکل تجاری، هویت برندتان را نهایی کرده و پیج اینستاگرام گالری خودتان را ایجاد میکنید.

در این جلسه بصورت تخصصی و البته ساده تکنیک های طراحی هم بصورت دستی و هم اجرای طراحی در نرم افزار کورل را یاد میگیرید.

در این جلسه در مورد انواع زیورآلات، انواع مدل های ساخت و اصول سفارش به کارگاه یاد میگیرید. و همینطور یک فایل PDF قرار دارد که با ابزار مونتاژ و همینطور برخی از سنگ ها و قفل های پر کاربرد نیز آشنا می شوید.

در این جلسه با نحوه کار با ابزار آشنا می شوید و مونتاژ کردن انواع محصولات گالری را یاد میگیرید.

در این جلسه تکنیک هایی را یاد میگیرید که بدون تجهیزات خاص و هزینه ای، فقط با گوشی موبایل و نور طبیعی بهترین عکس ها را از محصولات بگیرید تا بتوانید برای پیج اینستاگرامتان تولید محتوای حرفه ای کنید.

در این جلسه یاد میگیرید چطور قبل و یا در زمان ثبت سفارش مشتری، قیمت حدودی را اعلام کنید و در بخش دوم روش های قیمت گذاری را یاد میگیرید تا در نهایت که محصول آماده ارسال شد، مبلغ فاکتور را محاسبه و صادر کنید.

در این جلسه یاد میگیرید پیج اینستاگرام خودتان را حرفه ای پیش ببرید و تجربه هایی که بعد از چندین سال درآمدزایی در اینستاگرام به دست آمده را با شما به اشتراک می گذاریم که شما را از هر دوره اینستاگرامی دیگر بی نیاز می کند.

در این جلسه روش های تبلیغات و جذب مخاطب آموزش داده می شود و تجربیات خودمان را که بعد از حدود یک میلیارد تومان اجرای تبلیغات بدست آمده را با شما به اشتراک میگذاریم.

در این جلسه یاد میگیرید چطور در ارتباط با مشتریان احتمالی خودتان بصورت حرفه ای مذاکره کنید تا فروش اتفاق بیفتد.

نظرات هنرجویان

مدیر توسعه گالری آرامه
مشاور مدیریت
کوچ حرفه ای PCC
استراتژیست بازایابی و فروش آنلاین
مهدیس سلیم پور
موسس و طراح گالری آرامه
کارشناس ارشد پژوهش هنر
دانش آموخته فدراسیون بین المللی کوچینگ ICF
خانهتماس با ماحساب کاربریواتساپ